Opel zderzył się z bmw

i

Autor: Podlaska Policja Opel zderzył się z bmw

Wypadek na trasie Białystok - Sokółka. Dachował opel

2017-02-03 10:28

Na krajowej dziewiętnastce doszło do groźnej kolizji. Kierowca opla zderzył się z samochodem marki BMW i wjechał do rowu. Policja wyznaczyła objazdy. 

Do zdarzenia doszło po godzinie 20:00 w miejscowości Ruda Rzeczka. Kierowca opla podczas omijania stojącego na poboczu tira, zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka bmw. 

Łącznie w wypadku poszkodowane zostały cztery osoby. Państwowa straż pożarna zabezpieczała teren, pomagała też zatrzymać ruch. Kierujący pojazdami oraz dwójka pasażerów z licznymi obrażeniami trafiła do Szpitala Wojewódzkiego w Białymstoku. 

Tego zdarzenia można było uniknąć!

Policjanci apelują do kierowców: zgłaszajmy wszelkiego rodzaju przeszkody i utrudnienia występujące na drodze! Każdy uszkodzony pojazd stojący na poboczu ruchliwej drogi może stwarzać zagrożenie pozostałym uczestnikom ruchu. Zwłaszcza przeszkody występujące na wzniesieniu czy na zakręcie. Odpowiednio wcześniej poinformowany dyżurny skieruje na miejsce patrol Policji i w przypadku takiej sytuacji powiadomi odpowiednie służby w celu usunięcia przeszkody.