Wyprzedzali TIR-a, wjechali na czołówkę z busem. Oboje zginęli. Straszny wypadek na DK19

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. FUHMariaM /zdjęcie ilustracyjne

Tragiczny wypadek na Podlasiu

Wyprzedzali TIR-a, wjechali na czołówkę z busem. Oboje zginęli. Straszny wypadek na DK19

2022-11-05 9:55

Dziś (5.11.2022 r.) rano na drodze krajowej nr 19 na wysokości miejscowości Andryjanki na Podlasiu miał miejsce tragiczny wypadek. W czołowym zderzeniu z busem zginęły dwie osoby.

Andryjanki. Wypadek osobówki i busa na DK19 (5.11)

Dwie osoby zginęły w zderzeniu samochodu osobowego i busa, do którego w sobotę (5.11) około godziny 8:00 rano doszło na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Andryjanki (Podlaskie). Jak podaje PAP, ofiary podróżowały autem osobowym. Droga jest zablokowana - poinformowała policja i straż pożarna. Według wstępnych informacji, to osoby w wieku około 70 lat, kierowca i jego pasażerka Kierowca busa ma około 40 lat, nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji poinformowała, że wstępne ustalenia wskazują, iż kierowca samochodu osobowego, podczas wyprzedzania ciężarówki, zderzył się z jadącym z naprzeciwka busem.

Do wypadku doszło na odcinku dk 19 między Boćkami a Dziadkowicami. Wyznaczone zostały objazdy: w Bielsku Podlaskim oraz w Siemiatyczach samochody osobowe i ciężarowe kierowane są na drogę krajową 66 w kierunku Kleszczel, a następnie na drogę wojewódzką nr 693.

Według informacji służb drogowych, utrudnienia potrwają do południa.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Agresywny pirat drogowy z Koszalina zatrzymany