Wyścig po zdrowie

i

Autor: Paweł Jakubowski Wyścig po zdrowie

Wyjątkowy piknik "Wyścig po Zdrowie" w Białymstoku [AUDIO, WIDEO]

2019-05-10 17:00

W Białymstoku trwa dwudniowy piknik rodzinny, na którym uczestnicy dowiedzą się, jak aktywnie wypoczywać i zdrowo żyć. Chętni mogą również rywalizować na rowerach stacjonarnych w Mikro Tour de Pologne Amatorów.

Bezpłatne badania profilaktyczne, ściganie na rowerach stacjonarnych czy warsztaty dotyczące prawidłowej jazdy na rowerze... Takie atrakcje czekają na wszystkich, którzy wybiorą się na piknik "Wyścig po Zdrowie".

Zobacz także: Średni i mali przedsiębiorcy otrzymali wsparcie w nierównej walce z urzędnikami [AUDIO]​

- Na Rynku Kościuszki w Białymstoku od piątkowego poranka (10 maja) działa specjalne miasteczko. Można tu sprawdzić swoje zdrowie czy swoje umiejętności kolarskie - mówił Tomasz Więcek w rozmowie z reporterem Radia ESKA. Posłuchaj szczegółów:


"Wyścig po Zdrowie" jest elementem ogólnopolskiego projektu o tematyce zdrowotnej. Impreza w tym roku odwiedzi dwanaście polskich miast. Jak to wygląda w Białymstoku? Zobacz w filmie Eweliny Worobiej i Pawła Jakubowskiego:


Śmiałkowie będą mogli spróbować pobić czas Czesława Langa w specjalnej Strefie Wyzwań. "Wyścig po Zdrowie" będzie kontynuowany również w sobotę (11 maja) w godzinach 10:00-18:00. Wszystkie badania oraz atrakcje są bezpłatne.

Polacy żyją na kredyt? ZOBACZ WIDEO: