Zaginął 54-letni mieszkaniec gminy Ciechanowiec. Rodzina prosi o pomoc

i

Autor: Policja Wysokie Mazowieckie Zaginął 54-letni mieszkaniec gminy Ciechanowiec. Rodzina prosi o pomoc

Zaginął 54-letni mieszkaniec gminy Ciechanowiec. Rodzina prosi o pomoc

2021-12-02 14:11

Policjanci poszukują 54-letniego mieszkańca gminy Ciechanowiec. Mężczyzna opuścił swoje miejsce zamieszkania nie informując nikogo z domowników dokąd się udaje. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem poszukują zaginionego 54-letniego mieszkańca gminy Ciechanowiec. Mężczyzna w środę w godzinach pomiędzy 1, a 7:15 opuścił miejsce zamieszkania nie informując nikogo z domowników dokąd się udaje. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie wrócił do miejsca zamieszkania. Nie posiada przy sobie żadnych dokumentów, pieniędzy, telefonu. Mężczyzna ma około 178 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie siwe włosy, piwne oczy. W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru czarnego z kapturem, koszulkę T-shirt koloru ciemno-zielonego.

Czytaj też: Bielsk Podlaski: 8 listów gończych za Martą Korowaj. Ucieka razem z dziećmi

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numer telefonu 47 7183 200 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Patryk jednak nie zaginął! Wyjaśniono zagadkę zaginięcia sprzed 11 lat
Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?