Zakończenie roku 2021/2022. Eleganckie życzenia i podziękowania dla nauczyciela

i

Autor: Unplash Zakończenie roku 2021/2022. Eleganckie życzenia i podziękowania dla nauczyciela

Zakończenie roku szkolnego 2022. Eleganckie życzenia dla nauczycieli na koniec roku

2022-06-22 9:34

Przed nami zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Jak co roku odbędzie się uroczyste wręczenie świadectw i pożegnanie ze szkołą na czas wakacji. Przygotowaliśmy propozycje podziękowań i życzenia dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Sprawdźcie nasze propozycje. Życzenia i podziękowania można wyrecytować osobiście lub przekazać jako cała klasa np. w formie życzeń na kartce. Zakończenie roku szkolnego już w piątek, 24 czerwca.

Życzenia na zakończenie roku SZKOLNEGO 2021/2022. Zobacz propozycje

Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację. Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz. Zdajemy sobie sprawę, że na efekty Waszej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie, ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna. Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia!

Drodzy nauczyciele! Dziękujemy Wam za wszystko, czego nas nauczyliście, za dobroć, opiekę i wychowanie. Dziękujemy za nakazy i zakazy, oraz wskazywanie dróg. Zawsze będziemy powracać do wspomnień z lat szkolnych z wielkim sentymentem.

Zobacz też: Piękne życzenia i podziękowania dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego

Wszyscy nasi kochani nauczyciele dla swoich uczniów cierpliwości mają wiele. Za naukę, za trud jaki jest wkładany przeogromny bukiet życzeń dziś składamy. Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące. Jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na naszej polskiej łące.

Praca wychowawcy to praca niełatwa, bo często leniwa i krnąbrna jest dziatwa. Kocha ona figle i chętnie się czubi, lecz stroni od książki, uczyć się nie lubi. Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić, aby umysł ucznia rozwinąć, wzbogacić, który gdy dorośnie, dopiero zrozumie, jak jest w życiu ciężko, gdy się mało umie.

Dziękujemy za trud włożony w nasze wychowanie i życzymy wszystkiego najlepszego na dalsze lata pracy zawodowej.

Eleganckie życzenia i podziękowania dla nauczyciela, 24 czerwca

Dziękujemy, że była Pani (był Pan) z nami przez te 3 lata. Za rady, wskazówki, pochwały, ale i słowa krytyki. Dzięki Pani (Panu) odkryliśmy, że nauka może być również wspaniałą przygodą. Uczniowie z klasy...

Najlepszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku – jest wykształcenie. W podzięce za trud włożony w naszą edukację samych radości i sukcesów życzy klasa...

Z okazji zakończenia roku szkolnego pragniemy życzyć całemu Gronu Pedagogicznemu dużo zdrowia, energii i wytrwałości, byście mogli w pełni realizować swoje plany życiowe i zawodowe. Klasa...

Życzenia i podziękowania dla nauczyciela 2022. Piękne wierszyki dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego 24 czerwca 2022

Z głębi serca dziękujemy Wam za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy. Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za każdy uśmiech, miłość, dobrą radę. W ciągu tych wszystkich lat, wychowując nas, staliście się naszymi przyjaciółmi, na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą wsparciem.

Niech Wam nie zbraknie nigdy zdrowia, niech szkoła w dom się wspólny zmienia!

Życzenia pochodzą ze strony wierszykolandia.pl i zyczenia.pl

Warszawa zatrudni nauczycieli z Ukrainy. Póki co zapewni 200 miejsc
Sonda
Pamiętasz swoich szkolnych nauczycieli?