Maestro Chives, DJ Hal, Mateusz Bokuniewicz

i

Autor: p.jakubowski Maestro Chives, DJ Hal, Mateusz Bokuniewicz

MAKE THE NOISE VOL #1 w Gwincie. W muzyczną podróż zapraszają Maestro Chives i DJ HAL [AUDIO]

2019-04-06 12:18

W wielkanocną niedziele w białostockim klubie Gwint odbędzie się wydarzenie z cyklu "MAKE THE NOISE VOL #1". W niesamowitą muzyczną podróż zabiorą nas DJ HAL i Maestro Chives. Skrzypek z Białegostoku tylko dla nas i naszych słuchaczy postanowił zaprezentować fragment jego najnowszego utworu. Posłuchajcie go na końcu tego artykułu.  

Obaj panowie na co dzień poruszają się w zupełnie odmiennych rejonach muzycznych, na dodatek pierwszy raz na żywo poznali się kilkanaście dni temu. Ale obiecują, że na MAKE THE NOISE VOL #1 przygotują prawdziwą mieszankę wybuchową.

Czytaj także: Kamil Sańczyk z Wasilkowa zaginął. Żona: W domku czeka na niego synek, który tęskni za rodziną

DJ HAL to pasjonat dźwięku i multiinstrumentalista. Jest producentem muzyki basowej i gitarzystą. Występował na żywo w programie TVP "Świat się kręci" oraz w TVN-ie u Kuby Wojewódzkiego. Jak sam podkreśla "jego misją jest rozszerzanie muzycznego krajobrazu miasta, tworząc balans pomiędzy undergroundową innowacyjnością, a mainstream'ową ekscytacją."

Czytaj także: Białostoczanie na YouTube, Facebooku i Instagramie. Najciekawsze profile, które warto obserwować!

Maestro Chives, czyli Marcin Roszkowski, to urodzony w Białymstoku wirtuoz skrzypiec. Jest gwiazdą YouTube'a. Cover utworu "Faded" ma na swoim koncie ponad 4 miliony wyświetleń! Maestro Chives występował w największych salach koncertowych świata (Pekin, Seul, Tokyo, Berlin, Wieden, Zurich).

Od pewnego czasu ma mocny "romans" z muzyką elektroniczną. Udowadnia w ten sposób, że żadnego gatunku muzycznego nie da się zamknąć w jednej szufladzie.

Posłuchajcie co o swojej muzyce i najbliższej imprezie mówią artyści DJ Hal i Maestro Chives oraz organizator imprezy wielkanocnej w Gwincie Mateusz Bokuniewicz:

Maestro Chives wyróżnił nas i postanowił pokazać fragment swojego nowego utworu. Posłuchajcie go tylko tutaj:

MAKE THE NOISE VOL #1 już niedługo! Radio Eska patronuje temu wydarzeniu - szczegóły TUTAJ

  • NIEDZIELA WIELKANOCNA 21.04.2019
  • Start GODZINA 20:00
  • KLUB GWINT
  • ul. Zwierzyniecka 10
  • Białystok

 

Zobacz wideo: Syn Zenka Martyniuka sprzedaje pub za ponad milion złotych