Zielone: Groźny wypadek na DK 8. Kierowca osobówki uwięziony w aucie [ZDJĘCIA]

i

Autor: st. sekc. Błażej Masiewicz/KM PSP Augustów Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło minionej nocy na DK 8 (Augustów - Białystok). W wypadku została ranna jedna osoba. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Zielone: Groźny wypadek na DK 8. Kierowca osobówki uwięziony w aucie [ZDJĘCIA]

2020-12-16 8:53

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło minionej nocy na DK 8 (Augustów - Białystok). Poszkodowana w tym zdarzeniu została jedna osoba. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Do tego wypadku doszło w nocy z 15 na 16 grudnia 2020 roku. Na DK 8 na wysokości miejscowości Zielone (gmina Augustów) zderzyły się dwa pojazdy: ciężarówka i osobówka. Jedna osoba została ranna.

Czytaj też: W tym domu ZGINĘŁY 4 osoby. Koszmar w Białymstoku. Zobacz, co się wydarzyło w 2020 roku w woj. podlaskim [ZDJĘCIA]

- Działania zastępów straży pożarnej polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcom przed dojazdem ZRM - informuje asp. sztab. Krzysztof Waszkiewicz z KM PSP w Augustowie. - Za pomocą urządzeń hydraulicznych zrobiono dostęp do uwięzionego kierowcy samochodu osobowego. W trakcie działań uszczelniono wyciek paliwa ze zbiornika samochodu ciężarowego.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Wstrząsający wypadek w Brzózie Królewskiej. Nie żyje Kuba i Kacper