Ks. Piotr Jarosiewicz

i

Autor: @ks.piotrjarosiewicz/ TikTok Ks. Piotr Jarosiewicz

Erotyczne rozważania księdza

Znany ksiądz wywołał burzę na TikToku. "Zdrowy chłop leży przy pięknej dziewczynie..."

2023-02-10 17:30

Ksiądz Piotr Jaroszewicz odważnie mówił na TikToku o "zdrowym chłopie, który leży przy pięknej dziewczynie"! kapłan z Drohiczyna regularnie wypowiada się w mediach społecznościowych i daje rady młodym ludziom. Tym razem zadano mu pytanie o to, czy "zostawanie czasami na noc u chłopaka i samo tylko zaśnięcie w jednym łóżku to coś złego". Jego odpowiedź wywołała burzę!

Ksiądz Piotr Jaroszewicz dosadnie o chłopie i pięknej dziewczynie w jednym łóżku! Powiedział to do młodzieży na TikToku

Ten ksiądz to już gwiazda TikToka. Ks. Piotr Jaroszewicz, duszpasterz młodzieży z diecezji drohiczyńskiej, postanowił iść z duchem czasu i wykorzystywać media społecznościowe do rozpowszechniania swoich nauk. Zasłynął między innymi przestrzeganiem przed opętaniem przez... Harry'ego Pottera. Jak się teraz okazuje, nic co ludzkie nie jest obce kapłanowi z diecezji drohiczyńskiej. Tym razem ksiądz Piotr Jaroszewicz zmierzył się z następującym pytaniem od swoich młodych obserwatorów: "Czy zostawanie czasami na noc u chłopaka i samo tylko zaśnięcie w jednym łóżku to coś złego?". Jego odpowiedź wywołała burzę! Ksiądz Piotr Jaroszewicz odważnie mówił na TikToku o "zdrowym chłopie, który leży przy pięknej dziewczynie". Co dokładnie powiedział? Czy zaśnięcie obok siebie w jednym łóżku jest tak samo groźne jak Harry Potter?

"Tam wszystko pracuje. Tam myśli chodzą. Ciało żyje"

Odpowiadając na pytanie od fanki, ksiądz Piotr Jaroszewicz zapytał sam: "Czy pozwoliłabyś swojej 16-letniej córce na to? To jest miara tego, czy my to mamy robić. Czyli czy z miłości pozwoliłabyś swojej córce, żeby sobie tak poleżała tylko. Jeśli nie, to znamy odpowiedź". Potem mówił w dużo bardziej dosadny sposób! "Ja tak sobie myślę, że jeżeli jest zdrowy chłop i leży przy pięknej dziewczynie, to on się męczy. Nawet jak zewnętrznie nie okazuje, to wewnętrznie tam wszystko się dzieje. Tam wszystko pracuje. Tam myśli chodzą. Ciało żyje" - perorował kapłan. "To jakieś średniowiecze?" - pytają jedni. Inni wołają, że z leżeniem w jednym łożku trzeba czekać do ślubu!

Sonda
Co myślisz o rozważaniach księdza Jaroszewicza?

QUIZ. Jesteś prawdziwym katolikiem? Test wiedzy o Kościele. 100 proc. to cud!

Pytanie 1 z 15
W jaki dzień tygodnia katolicy powinni zachowywać „wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych”?
31. urodziny Radia Maryja. Byliśmy w środku wielkiej imprezy ojca Tadeusza Rydzyka