Te urządzenia pobierają prąd jak szalone

Zobacz, co pobiera najwięcej prądu. Odłącz te urządzenia od gniazdka, a poczujesz różnicę w portfelu

2024-02-05 14:26

Wysokie rachunki za prąd nikogo nie cieszą. Najszybszym i chyba najlepszym sposobem na ich obniżenie jest po prostu oszczędzanie. Nie musimy od razu odłączać wszystkich urządzać od gniazdka, ale wystarczy mieć większą świadomość na temat tego, co pobiera najwięcej prądu. Sprawdźcie!

Polacy szukają złotego sposobu na niższe rachunki za prąd. Czy coś takiego w ogóle istnieje? Niezupełnie, ale wystarczy zwracać większą uwagę na to, które urządzenia w naszych domach zużywają najwięcej prądu, a już wkrótce możemy odczuć różnicę w naszych portfelach. Obecnie jedna kilowatogodzina prądu kosztuje około 0,80 - 0,89 zł. Jak obniżyć rachunki za prąd? W galerii poniżej znajdziecie listę urządzeń, które pożerają najwięcej prądu. Pamiętajcie, że są to kwoty orientacyjne. Urządzenia w naszych gospodarstwach domowych różnią się od siebie rodzajem oraz przede wszystkim klasą energetyczną. Z naszego rankingu dowiecie się, które urządzenia pobierają najwięcej prądu.

To najlepszy sposób na niższe rachunki. Te urządzenia pobierają prąd jak szalone. Odłącz je od gniazdka, a odczujesz różnicę w portfelu:

Sonda
Czy obawiasz się coraz wyższych rachunków za prąd?
Piątkowska: Rachunki za prąd mogą być większe niż czynsz za mieszkanie [Express Biedrzyckiej]
Listen on Spreaker.