Dzień Nauczyciela

i

Autor: Shutterstock Piękne podziękowania dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego

Życzenia na dzień nauczyciela

Życzenia dla nauczycieli z okazji dnia nauczyciela 2022. Tradycyjne, oryginalne, oficjalne [14 października]

2022-10-13 19:00

Dzień nauczyciela, piątek, 14 października. W Dzień Edukacji Narodowej swoje święto mają nauczyciele, pedagodzy i pracownicy szkół. Zaskocz swojego nauczyciela i złóż mu piękne życzenia. Możesz to zrobić osobiście lub wręczając kartkę z życzeniami. Poniżej znajdziesz imponujący zbiór życzeń dla nauczycieli z okazji dnia nauczyciela 2022.

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia nauczyciela!

Najlepszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku – jest wykształcenie. W podzięce za trud włożony w naszą edukację samych radości i sukcesów życzy klasa...

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia nauczyciela

Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację. Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz. Zdajemy sobie sprawę, że na efekty Waszej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie, ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna. Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia!

Z głębi serca dziękujemy Wam za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy. Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za każdy uśmiech, miłość, dobrą radę. W ciągu tych wszystkich lat, wychowując nas, staliście się naszymi przyjaciółmi, na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą wsparciem.

Wszyscy nasi kochani nauczyciele dla swoich uczniów cierpliwości mają wiele. Za naukę, za trud jaki jest wkładany przeogromny bukiet życzeń dziś składamy. Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące. Jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na naszej polskiej łące.

Niech Wam nie zbraknie nigdy zdrowia, niech szkoła w dom się wspólny zmienia! Praca wychowawcy to praca niełatwa, bo często leniwa i krnąbrna jest dziatwa. Kocha ona figle i chętnie się czubi, lecz stroni od książki, uczyć się nie lubi. Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić, aby umysł ucznia rozwinąć, wzbogacić, który gdy dorośnie, dopiero zrozumie jak jest w życiu ciężko, gdy się mało umie.

Krótkie życzenia na dzień nauczyciela 2022. Dzień Edukacji Narodowej

Dziękujemy za trud włożony w nasze wychowanie, za wszystkie mądre i ciepłe słowa. Wszystkiego najlepszego z okazji dnia nauczyciela życzy...

Życzenia na Dzień Nauczyciela. Z okazji jakże ważnego święta, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia. By czasu starczyło na wszystko, aby w sukcesy obrodziło, a to co dobre na lepsze się zmieniło.

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia nauczyciela. Dużo inspiracji, motywacji, a przede wszystkim siły to podejmowania kolejnych wyzwań.

Drodzy nauczyciele! Dziękujemy Wam za wszystko, czego nas nauczyliście, za dobroć, opiekę i wychowanie. Dziękujemy za nakazy i zakazy, oraz wskazywanie dróg. Zawsze będziemy powracać do wspomnień z lat szkolnych z wielkim sentymentem.

Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić. W podziękowaniu, za trudną pracę i wskazanie właściwej drogi, życzymy dużo wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych.

Część życzeń na dzień nauczyciela 2022 pochodzi ze strony wierszykolandia.pl.

Sonda
Czy nauczyciele powinni więcej zarabiać?
8 sposobów na ŚCIĄGANIE | ESKA XD - Matura 2022 #47