Życzenia imieninowe dla Piotra. Wyślij je SMS-em lub przez internet

2020-07-07 19:14 jch
Życzenia imieninowe dla Piotra. Wierszyki, SMS, Messenger. Sprawdź propozycje!
Autor: Pixabay Życzenia imieninowe dla Piotra. Wierszyki, SMS, Messenger. Sprawdź propozycje!

Życzenia imieninowe dla Piotra. Propozycje pięknych i oryginalnych życzeń imieninowych dla Piotra znajdziesz w tym artykule. "Piotrze, z okazji imienin życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia i jeszcze raz pieniędzy!" Więcej życzeń znajdziesz w naszym artykule! Możesz je wysłać SMS-em lub poprzez komunikator internetowy np. Messengerem lub WhatsAppem.

Życzenia imieninowe dla Piotra. Piotr to jedno z najpopularniejszych w Polsce męskich imion. Imię pochodzi od greckiego słowa Petros, które oznacza "skała". Imię Piotr w innych językach: Petrus (łacina), Peter (angielski), Pierre (francuski), Pedro (hiszpański), Pier (włoski). Patronem mężczyzn o tym imieniu jest św. Piotr, jeden z apostołów Jezusa Chrystusa.

Życzenia imieninowe dla Piotra. Wierszyki, SMS, Messenger. Sprawdź propozycje!

Mężczyźni o imieniu Piotr mają wiele okazji do świętowania. Imieniny Piotra obchodzi się bardzo często. "Najpopularniejszą" datą jest 29 czerwca. Wówczas w Kościele katolickim i prawosławnym obchodzona jest uroczystość liturgiczna czci świętych apostołów: Piotra i Pawła. Piotr obchodzi imieniny m.in. 8 czerwca.

Wśród znanych osób o tym imieniu można wyróżnić Piotra Czajkowskiego, Piotra Rubika, Piotr Adamczyk i Piotr Fronczewski.

W dalszej części artykułu znajdziecie życzenia imieninowe dla Piotra. Możesz je wysłać SMS-em lub poprzez komunikator internetowy.

Życzenia imieninowe dla Piotra. Wierszyki, SMS, Messenger. Sprawdź propozycje!

Piotrze, z okazji imienin życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia i jeszcze raz pieniędzy!

Morze najwspanialszych życzeń, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności życzy..

Dziś swoje święto mają wszystkie Piotrki! Życzę ci zdrówka, pieniędzy i czego sobie sam życzysz! Wszystkiego najlepszego!

Dzień radosny, dzień jedyny, dzisiaj są Twoje imieniny. Wszystkiego najlepszego Piotrze!

Piotrze! W dniu Twoich imienin dużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły, samych przyjemnych i spokojnych dni życzy..

Zdrowia, szczęścia, powodzenia, życzę Tobie w dniu imienia.

Piotrze, w dniu Twoich imienin, ślę Ci gorące życzenia, wiele uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin! By życie Twe było kwiatami usłane, tak piękne i czyste jak letni poranek.

Piotrek żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Wszystkiego najlepszego!

Spełnienia marzeń, dużo zdrowia i miłości. Wszystkiego najlepszego!

Piotrze! Życzę Ci wszystkiego co dobre, szczęśliwe i miłe. Co budzi uśmiech i spokój i ciszą napełnia chwile! Wszystkiego najlepszego!

Rozstanie Kingi i Piotrka w M jak miłość. Zduńska nieźle załatwi męża przy rodzinie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.