W sobotę XII MMA CUP w Wasilkowie. Będzie 11 walk w oktagonie [AUDIO]

i

Autor: Pixabay W sobotę XII MMA CUP w Wasilkowie. Będzie 11 walk w oktagonie [AUDIO]

W sobotę XII MMA CUP w Wasilkowie. Będzie 11 walk w oktagonie [AUDIO]

2019-04-12 18:24

11 pojedynków zobaczą kibice na sobotniej gali Mieszanych Sztuk Walki w Wasilkowie. Będzie to 8 walk w MMA, jedna w boksie i dwie walki grapplingowe.

Wydarzenie organizuje Unia Sportów Walki "M", która zaprosiła zawodników z Litwy, Białorusi oraz Wysp Brytyjskich. Na walkę grapplingową (eliminator do walki z Krzysztofem Kułakiem o pas USW-M) przyjedzie Dariusz Kaźmierczuk trenujący na co dzień w London Shootfighters. Mówi promotor MMA na Podlasiu Lech Gorczak:

W walce wieczoru zmierzą się Mateusz Dederko (Sportowy Białystok) i  Edvinas Janusevicius (Litwa, Klub Pantera). Białostoczanin do walki przygotowywał się przez 8 tygodni:

Najwięcej zawodników na sobotnie wydarzenie deleguje białostocki klub Vale Tudu. Jednym z nich jest Daniel Hawryłko, który na MMA CUP stoczy drugą swoją walkę.

Z kolei dla Kamila Łuczaja (Vale Tudo) będzie to już 6 walka w ringu:

Natomiast Ireneusz Siemiończyk (Vale Tudo) zadebiutuje na gali organizowanej przez Unie Sportów Walki. Do sobotniego pojedynku podchodzi bez presji:


XII MMA CUP w sobotę w Wasilkowie w hali sportowej SP 1 przy ulicy Mickiewicza 2. Szczegóły tutaj: XII Gala MMA CUP Wasilków 2019

Polecamy również:

Podlaska Straż Graniczna prowadzi nabór do służby. Zarobki: 3250 złotych na rękę