30-latek nie żyje, 39-latek - ranny! Ich volkswagen roztrzaskał się o drzewo pod Hajnówką

i

Autor: Robert Zalewski/Super Express 30-letni mężczyzna nie żyje, a jego 39-letni pasażer został ranny - to bilans wypadku, do jakiego doszło na trasie Tofiłowce-Dubicze Cerkiewne pod Hajnówką

Tragedia pod Hajnówką

30-latek nie żyje, 39-latek - ranny! Ich volkswagen roztrzaskał się o drzewo pod Hajnówką

2022-08-15 14:15

30-letni mężczyzna nie żyje, a jego 39-letni pasażer został ranny - to bilans wypadku, do jakiego doszło na trasie Tofiłowce-Dubicze Cerkiewne pod Hajnówką w niedzielę, 14 sierpnia, po godz. 18. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, prowadzący volkswagena stracił na łuku drogi panowanie nad autem, a później zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

30-latek nie żyje, 39-latek - ranny! Ich volkswagen roztrzaskał się o drzewo pod Hajnówką

Na trasie Tofiłowce-Dubicze Cerkiewne pod Hajnówką doszło do śmiertelnego wypadku, w którym na miejscu zginął 30-latek. Jak informuje Policja Podlaska, informacja o zdarzeniu wpłynęła do mundurowych w niedzielę, 14 sierpnia, przed godz. 18.30. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że prowadzący volkswagena mężczyzna, z którym podróżował 39-letni pasażer, stracił na łuku drogi panowanie nad samochodem, z nieznanych jak na razie przyczyn, po czym zjechał z drogi i uderzył prosto w drzewo. 30-latek zginął, a 39-latek został ranny i trafił karetką pogotowia do szpitala. Policjanci z Hajnówki nadal wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, a postępowanie w tej sprawie objęła też nadzorem prokuratura.

Czytaj też: Białystok: 3-latka męczyła się w rozgrzanym aucie. Mama robiła zakupy

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Braniewo: Zginął razem z żoną i synkiem. Pogrzeb Piotra W. i jego rodziny