42-latek chciał się zatruć spalinami samochodowymi. Dramat w Bielsku Podlaskim

i

Autor: Pixabay 42-latek chciał się zatruć spalinami samochodowymi. Dramat w Bielsku Podlaskim

42-latek chciał się zatruć spalinami samochodowymi. Dramat w Bielsku Podlaskim

2021-03-08 12:13

Zaginięcie mężczyzny zgłosiła jego żona. Po jakimś czasie znaleziono jego auto. Okazało się, że mężczyzna chciał się zabić zatruwając się spalinami samochodowymi. Na szczęście szybka i zdecydowana reakcja policjanta z Bielska Podlaskiego powstrzymała desperata. Policjant w ostatniej chwili powstrzymał 42-latka. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Dramat rozegrał się w piątek rano w Bielsku Podlaskim (woj. podlaskie). Żona zgłosiła policjantom zaginięcie swojego 42-letniego męża. Kobieta wyjaśniła, że dzień wcześniej wyjechał z domu mówiąc, że jedzie do swojej matki. Jak się okazało, mężczyzna tam nie dotarł. Od momentu wyjazdu nie nawiązał również kontaktu z rodziną. - Po otrzymaniu informacji, do poszukiwań mężczyzny natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze bielskiej komendy, w tym dzielnicowy z danego rejonu - informuje oficer prasowy policji w Bielsku Podlaskim. - Policjanci sprawdzali okoliczny teren oraz wszystkie miejsca, wskazane przez żonę zaginionego.

Zagroby (woj. podlaskie). Syn zwabił rodziców do piwnicy, powiesił ich i popełnił samobójstwo. Tak wygląda ich wspólna mogiła sześć lat po tragedii

Tuż po godzinie 9 dzielnicowy zauważył samochód 42-latka, który stał na polnej drodze w odległości około 15 kilometrów od domu. Wewnątrz pojazdu siedział poszukiwany mężczyzna. - Mundurowy zauważył ponadto przewód, który łączył rurę wydechową z wnętrzem samochodu - kontynuuje oficer prasowy. - Okazało się, że mężczyzna próbował otruć się spalinami samochodowymi.

Czytaj też: "Rolnicy. Podlasie": PRZEŁOMOWA inwestycja u Gienka i Andrzeja z Plutycz! [ZDJĘCIA]

Policjant błyskawicznie otworzył drzwi pojazdu i wyciągnął z niego desperata. Mężczyzna został przekazany załodze karetki pogotowia.

Każdy może przyczynić się do zapobiegania samobójstwom. Pamiętaj jeśli potrzebujesz pomocy: zgłoś się do osób oraz w instytucji pomocowych takich, jak psycholog, psychiatra, telefon zaufania. Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111. Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123. Więcej informacji i spis organizacji pomocowych znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl