Adam Zdanowicz i zespół MAD Bicycles zdobyli Mistrzostwo Świata w tworzeniu rowerów customowych [ZDJĘCIA]

2019-04-09 11:45

Białostoczanie wybrali się do Las Vegas na największą na świecie wystawę rowerów customowych, czyli takich, których nie dostaniemy w zwykłym sklepie z jednośladami. Okazało się, że projekt roweru przygotowany przez Adama Zdanowicza i zespół MAD Bicycles zrobił furorę.

Adam Zdanowicz i MAD Bicycles zdobyli w Las Vegas Mistrzostwo Świata w tworzeniu rowerów customowych.To niebywały sukces! Specjalnie na to wydarzenie białostoczanie przygotowali rower, który "zmieni definicję słowa Custom!"

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

- Nadal brakuje mi słów by opisać co czuję - napisał na Facebooku Adam Zdanowicz. - Nie potrafię jeszcze zebrać myśli, ale chcę żebyście wiedzieli, że słowo "Polska" w ustach Amerykanów będzie powtarzane jeszcze bardzo długo i "All the way from Poland!" na żywo brzmi dumnie!

Czytaj także: Mural Zenka Martyniuka w Białymstoku - tak będzie wyglądał. Zobacz oficjalny projekt. Martyniuk: "Jestem bardzo zaszczycony" [ZDJĘCIA, WIDEO]

W trakcie zawodów, białostoczanin zaprezentował złoty rower o nazwie "Materialize".

- Przez cały zlot, wystawę i konkurs ludzie gratulowali mi roweru z lodu, ale gdy przyszło do odsłonięcia zawartości skrzyni, która przyleciała ze mną, złoty rower, który nazwałem Materialize, został okrzyknięty "Show Stealer"! - relacjonuje białostoczanin.

Gratulujemy sukcesu. Przede wszystkim zasłużonego. Ten rower jest piękny!

Adam Zdanowicz i zespół MAD Bicycles zdobyli Mistrzostwo Świata w tworzeniu rowerów customowych

i

Autor: MAD Bicycles Adam Zdanowicz i zespół MAD Bicycles zdobyli Mistrzostwo Świata w tworzeniu rowerów customowych

Adam Zdanowicz to urodzony w Białymstoku projektant rowerów customowych. Jednoślady są wykonywane ręcznie, są dostosowane indywidualnie do rowerzysty.