Andrzej z Plutycz zrobił to na prośbę fanów. Kobieta zauważyła ciekawą rzecz. Chodzi o Gienka

i

Autor: Plutycze/youtube.com Andrzej z Plutycz zrobił to na prośbę fanów. Kobieta zauważyła ciekawą rzecz. Chodzi o Gienka

Poranek w Plutyczach

Andrzej z Plutycz tak zaczyna swój dzień. Fanka zauważyła coś ciekawego

2022-08-17 11:57

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz wreszcie to zrobił i zdradził fanom, jak wygląda poranek w jego wykonaniu. Okazuje się, że 39-letni rolnik zaczyna dzień od nakarmienia krów stojących w oborze oraz sprawdzeniu jak sobie radzą krowy przebywające na polu. Jedna z fanek zauważyła pewną ciekawą rzecz.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz dba o dobre relacje z fanami. Najnowszy filmik opublikowany na kanale Gienek i Andrzej Plutycze to odpowiedź na prośby widzów. - Pytacie się jak wygląda mój poranek - zaczął nagranie 39-letni rolnik. Mężczyzna zdradził, że zaczyna dzień o godzinie 5 - 6 i pierwsze co robi, to idzie do krów. Co ciekawe, Andrzej zaczyna pracę później niż Gienek. - Wstaję 3 - 4 i biorę się do swojej roboty - powiedział w ostatnim odcinku serialu Rolnicy. Podlasie. Filmik wygląda bardzo dobrze, szczególnie mogą podobać się zdjęcia wykonane z drona. Internauci chwalą Andrzeja za to, jak traktuje zwierzęta. 39-letni gwiazdor telewizji rozmawia ze swoimi krowami, głaszcze je i odgania od nich muchy. Widać, że troszczy się o swoje zwierzęta. Wśród komentarzy internautów możemy znaleźć ciekawe zdanie. Więcej w kolejnym akapicie.

Czytaj też: Andrzej z Plutycz odmłodniał o 20 lat. "Chłopak jak malowany". Szybka akcja przed domem

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z wizytą u Tomka z Pokaniewa. Najlepsze momenty

Jedna z internautek skomentowała wygląd rolnika. - Andrzej coraz bardziej jesteś podobny do ojca - napisała fanka. Czy rzeczywiście tak jest? Internauci już od kilku tygodni zwracają uwagę, że 39-latek przytył. Może chodzi właśnie o to? Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20 na Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz. Cała prawda o rolniku. Zobacz zdjęcia:

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej z Plutycz wygląda na swój wiek?