Andrzej z Plutycz odmłodniał o 20 lat. Chłopak jak malowany. Szybka akcja przed domem

i

Autor: screen YouTube / Gienek i Andrzej Plutycze Andrzej z Plutycz odmłodniał o 20 lat. "Chłopak jak malowany". Szybka akcja przed domem

Rolnik wpadł pod kosiarkę

Andrzej z Plutycz odmłodniał o 20 lat. "Chłopak jak malowany". Szybka akcja przed domem

2022-08-11 10:02

Rolnicy. Podlasie. Wystarczyła jedna krótka wizyta pani Kasi, aby Andrzej z Plutycz zmienił swój wygląd. 39-letni rolnik z Podlasia został ostrzyżony przez fryzjerkę z Kaszub. Włosy z czupryny gęsto spadały na ziemię. - Ooo, dobrze jest! - ocenił Andrzej, gładząc dłonią po niemal łysej głowie.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk z Plutycz kontynuuje podbój YouTube'a. Jego kanał subskrybuje ponad 80 tys. widzów, a niektóre filmy mają po ponad pół miliona wyświetleń. Tym razem gwiazdor serialu wypuścił filmik pod nazwą: "Andrzej wpadł pod kosiarkę Co wydążyło się w Plutyczach Rolnicy z Podlasia". Już w pierwszej sekundzie nagrania (wideo znajduje się pod ostatnim akapitem) możemy zobaczyć, że 39-letni rolnik dawno nie był u fryzjera. Do domu Andrzeja Onopiuka przyjechała pani Kasia. Fryzjerka zdradziła, że pochodzi z Rumi w woj. pomorskim. - Czemu na Kaszubach mówią ciągle "jo, jo, jo"? - zapytał rolnik z Podlasia. - No widzisz, tak to jest u nas. U was O TAK, a u nas JO. [...] No taki nasz kaszubski naród. Takie przytaknięcie - podsumowała pani Kasia, której urok osobisty skradł serca widzów. - Niby taka sama Polska, a jest różnica - dodał Andrzej. Rumię, a maleńkie Plutycze dzieli prawie 500 km drogi. Po serdecznej wymianie zdań fryzjerka przystąpiła do pracy i zajęła się gęstą czupryną rolnika. Strzyżenie miało miejsce na podwórku, przed domem Andrzeja.

Rolnicy. Podlasie. Gienek o kobiecie dla Andrzeja. "Ja jemu wybierać nie będę"

Andrzej z Plutycz upierał się, aby ogolić go możliwie najkrócej. - Nie trochę, tylko dużo, bo zaczynają się żniwa, a żniwa to jest źle z długimi włosami - podsumował. O tym, ze maszynka do strzyżenia i nożyczki mogą zdziałać cuda, przekonaliśmy się oglądając jeden z ostatnich odcinków serialu Rolnicy. Podlasie. Gienek Onopiuk na oczach widzów przeszedł wyraźną metamorfozę, chociaż wystarczyła jedna wizyta u fryzjera. Najnowszy filmik opublikowany na YouTube spodobał się widzom. "Andrzej teraz o 20 lat młodszy chłopak jak malowany", "brawo dla pani Kasi. Jo". Przypominamy, że program Rolnicy. Podlasie jest emitowany co niedzielę na Fokus TV o godz. 20.

Czytaj też: Andrzej z Plutycz pokazał nową łazienkę. Luksus bije po oczach. "Jak u prezydenta" [WIDEO]

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz - kim jest? ile ma lat?