Augustów: Brutalna napaść na dwie kobiety! Napastnik skopał je na ulicy

i

Autor: piqsels/zdjęcie poglądowe Augustów: Brutalna napaść na dwie kobiety! Napastnik skopał je na ulicy

Augustów: Brutalny atak na ulicy! Napastnik SKOPAŁ dwie kobiety!

2020-11-29 20:14

Mundurowi z Augustowa zatrzymali już mężczyznę podejrzanego o napad na dwie mieszkanki miasta. Według ustaleń śledczych i zeznań poszkodowanych, kobiety spacerowały ulicami miasta, kiedy nagle zaatakował, przewrócił i skopał je jakiś mężczyzna.

Brutalny atak na ulicach Augustowa (woj. podlaskie). We wtorek (24 listopada) na komendę zgłosiła się jedna z poszkodowanych kobiet. Opowiedziała o zdarzeniu z poprzedniego dnia, kiedy na nią i jej znajomą napadł jakiś mężczyzna. Według zeznań do ataku doszło na ulicy Hożej około 19.00 wieczorem.

Napastnik miał zaatakować bez powodu, najpierw przewrócił obie kobiety, później zaczął kopać po całym ciele. - Napastnik uszkodził również okulary o wartości 750 złotych należące do jednej z kobiet. Zgłaszająca dodała, że mężczyzna mógł znajdować się pod wpływem alkoholu - przekazała augustowska policja.

Kryminalni pracujący nad sprawą we współpracy z poszkodowaną kobietą sporządzili rysopis agresora i już następnego dnia udało się go zatrzymać w jego własnym mieszkaniu. Jak się okazało, podejrzanym był 34-letni mieszkaniec Augustowa. Trafił już do policyjnego aresztu, gdzie w sobotę (28 listopada) usłyszał zarzuty spowodowania uszczerbku na zdrowiu, uszkodzenia cudzej rzeczy i naruszenia nietykalności cielesnej.

Za te czyny grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Dramat Prezydenta Dudy. Górale szykują okrutną zemstę. Felieton wideo Adama Federa, odc. 164.