Awantura domowa w Hajnówce. Mężczyzna podpalił butlę gazową

i

Autor: KPP Hajnówka Awantura domowa w Hajnówce. Mężczyzna podpalił butlę gazową

Awantura domowa w Hajnówce. Mężczyzna podpalił butlę gazową

2019-03-20 17:00

Policjanci uratowali czterech mieszkańców domu jednorodzinnego z pożaru. W związku z zagrożeniem wybuchu butli gazowej ewakuowano kilkanaście osób. Sprawca podpalenia trafił pod opiekę lekarzy.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce, w miniony poniedziałek, otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z domów jednorodzinnych na terenie miasta. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z hajnowskiej "patrolówki".

Czytaj także: Jemieliste. Czwarta ofiara tragicznego pożaru. W szpitalu zmarł ojciec rodziny. Wcześniej zmarła jego żona, córka i syn [ZDJĘCIA]

- Okazało się, że w budynku przebywają łącznie cztery osoby, a awanturnik posiada oparzenia na rękach i głowie - informuje oficer prasowy policji. - Mundurowi zauważyli również unoszący się na piętrze dym.

Okazało się, że mężczyzna podpalił butlę z gazem znajdującą się na piętrze. Policjanci natychmiast ewakuowali domowników i wezwali na miejsce straż pożarną. W związku z realnym zagrożeniem wybuchem butli gazowej, policjanci ewakuowali również mieszkańców sąsiednich domów.

- W wyniku pożaru nadpaleniu uległy pokoje, a 35-letni sprawca podpalenia butli trafił pod opiekę lekarzy - kontynuuje oficer prasowy policji w Hajnówce.

Teraz policjanci ustalają zakres odpowiedzialności mężczyzny.

Zobacz także:

Nożownik w Białymstoku. Zaatakował matkę z córką, bo zwróciły mu uwagę na parkingu [ZDJĘCIA, WIDEO, AUDIO]

Poświętne: Mercedes rozerwany na dwie części po zderzeniu z TIR-em. W środku 5 młodych osób. Dwie zginęły [ZDJĘCIA]

Porwanie w Białymstoku: Natalia i jej córka Amelka odnalezione. Policja zatrzymała porywaczy [ZDJĘCIA, WIDEO, AUDIO]

Czarna Białostocka. Nastolatka urodziła dziecka. Lekarze odkryli ciąże po wypadku autobusowym