Jemieliste. Czwarta ofiara tragicznego pożaru. W szpitalu zmarł ojciec rodziny. Wcześniej zmarła jego żona, córka i syn [ZDJĘCIA]

2019-03-14 9:18

To sytuacja jak z najgorszego koszmaru. Po pożarze domu w powiecie suwalskim, w szpitalu zmarła kolejna poszkodowana osoba - to ojciec rodziny. Wcześniej w wyniku odniesionych ran zmarła jego żona, córka i synek. Pożar w miejscowości Jemieliste to jeden z najtragiczniejszych pożarów z ostatnich lat w woj. podlaskim.

W szpitalu zmarła kolejna ofiara tragicznego pożaru, do którego doszło w domu w miejscowości Jemieliste. Zmarł ojciec rodziny. Wcześniej w szpitalu zmarła jego 35-letnia żona, 3-letni synek i 7-letnia córka. Wszyscy od początku byli w ciężkim stanie. W szpitalu o życie walczy jeszcze 3-letni chłopiec. Małżeństwo miało jeszcze dwóch nastoletnich synów, oni nie odnieśli obrażeń w pożarze.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA POŻARU<<<

Do tego potwornego pożaru doszło w nocy z czwartku na piątek (28.02/1.03) . Palił się dom, w którym mieszkało małżeństwo z piątką dzieci oraz dziadkowie. W chwili wybuchu pożaru w domu nie było tylko babci. Dziadek wraz z dwójką nastolatków wydostali się z płonącego domu - im nic się nie stało. Starszy mężczyzna wrócił po resztę domowników, którzy znajdowali się w innym pomieszczeniu. Udało mu się wydostać wszystkich na zewnątrz.

Czytaj także: Pożar na osiedlu Antoniuk. Zapaliła się pralka w łazience. Właściciel zabrany do szpitala [ZDJĘCIA]

- Po przyjeździe na miejsce zdarzenia pierwszej jednostki ochrony przeciwpożarowej stwierdzono, że z poddasza budynku mieszkalnego jednorodzinnego wydobywał się ogień, a osiem osób zamieszkujących obiekt znajduje się na zewnątrz, z których pięć potrzebuje pomocy medycznej - informuje mł. bryg. Kazimerz Golubiewski z KM PSP w Suwałkach.

Lokalna społeczność jest wstrząśnięta tą tragedią. Wójt gminy Filipów Tomasz Rogowski apeluje o pomoc finansową:

Czytaj także: Jemieliste. Kolejna ofiara tragicznego pożaru. 7-letnia dziewczynka nie żyje. Wcześniej w szpitalu zmarł jej brat i mama [ZDJĘCIA]

W piątek 1 marca br. nad ranem w miejscowości Jemieliste w Gminie Filipów doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Wskutek tragicznego zdarzenia 5 z 8 osób zostało przetransportowanych do kilku szpitali, w tym troje małoletnich dzieci. Rodzina została objęta doraźnym wsparciem, jednakże nie jest to wystarczające. Wszystkich tych, którzy chcieliby wesprzeć poszkodowanych, prosimy o dokonanie wpłaty na oficjalne konto o numerze:

56 1140 2004 0000 3002 6828 9133

Tytułem wpłaty: „Darowizna dla rodziny Truszkowskich”.

Zobacz także:

Poświętne: Mercedes rozerwany na dwie części po zderzeniu z TIR-em. W środku 5 młodych osób. Dwie zginęły [ZDJĘCIA]

Porwanie w Białymstoku: Natalia i jej córka Amelka odnalezione. Policja zatrzymała porywaczy [ZDJĘCIA, WIDEO, AUDIO]

Czarna Białostocka. Nastolatka urodziła dziecka. Lekarze odkryli ciąże po wypadku autobusowym

Jemieliste. Kolejna ofiara tragicznego pożaru. 7-letnia dziewczynka nie żyje. Wcześniej w szpitalu zmarł jej brat i mama [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo:  Nożownik w Białymstoku. Zaatakował matkę z córką