Augustów. Monitoring

i

Autor: KPP Augustów Wizerunek napastnika został zarejestrowany na monitoringu. Jednak był tak słabej jakości, że ciężko było rozpoznać agresora.

Bandyta szedł za matką z DZIECKIEM. W pewnym momencie zaatakował. Szok w Augustowie [WIDEO]

2020-11-25 11:04

Policjanci z Augustowa (woj. podlaskie) ustalili dane mężczyzny, który prawdopodobnie zaatakował kobietę, która była na spacerze z dzieckiem. Dzięki publikacji wizerunku mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o to, że w połowie sierpnia na ul. Wrzosowej w Augustowie zaatakował kobietę. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawca zaatakował kobietę, która była na spacerze ze swoją córką.

Augustów. Mężczyzna podejrzany o zaatakowanie kobiety spacerującej z dzieckiem

- Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że mężczyzna był agresywny i mógł być pijany, bądź pod wpływem narkotyków - informuje oficer prasowy policji w Augustowie. - Najpierw szedł za kobietą i wykrzykiwał wulgarne słowa. Potem do niej podszedł i popchnął ją na ulicę. W wyniku tego kobieta upadła i doznała złamania ręki.

Bandyta oddalił się w nieznanym kierunku. Wizerunek napastnika został zarejestrowany na monitoringu, niestety nagranie było słabej jakości. Mimo to jednak, do policjantów docierały sygnały wskazujące na to, że mężczyzną na nagraniu może być mieszkaniec gminy Płaska.

- W minioną środę, funkcjonariusze sprawdzając informacje świadków, zatrzymali w miejscu zamieszkania 40-latka odpowiadającemu wizerunkowi mężczyzny z nagrania - kontynuuje oficer prasowy. Usłyszał on zarzut uszkodzenia ciała. - Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 5