Białogrądy. Bus uderzył w drzewo. Tragiczny wypadek na DK 65. Jedna osoba nie żyje

i

Autor: Paweł Białogrądy. Bus uderzył w drzewo. Tragiczny wypadek na DK 65. Jedna osoba nie żyje

Białogrądy. Bus uderzył w drzewo. Tragiczny wypadek na DK 65. Jedna osoba nie żyje

2021-03-12 13:16

Policjanci z Grajewa ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w czwartek po południu na drodze krajowej nr 65. Na wysokości miejscowości Białogrądy bus zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca nie przeżył. Policjanci wciąż pracują na miejscu zdarzenia.

Do tego tragicznego wypadku doszło w piątek 12 marca około godz. 12:20 na DK 65 na odcinku Grajewo - Mońki (woj. podlaskie). Na wysokości miejscowości Białogrądy samochód uderzył w drzewo. - Ze wstępnych informacji wynika, że pojazd typu bus z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas i uderzył w drzewo - przekazała Elżbieta Zaborowska z KWP w Białymstoku.

W wyniku tego zdarzenia kierowca busa zginął na miejscu. Obecnie w miejscu wypadku obowiązuje ruch wahadłowy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Tragiczny wypadek ukraińskiego autobusu. Nie żyje 5 osób

W czwartek w Podlaskiem doszło do innego tragicznego wypadku z udziałem busa. Zginął 37-letni Ukrainiec podróżujący busem. 44-letni pasażer został zabrany do szpitala. Czytaj więcej: Korzeniste. Tragiczny wypadek na DK 63. Zginął 37-letni pasażer busa [FOTO]

Zobacz zdjęcia: Tykocin. Akcja poszukiwawcza na rzece Narew