Zakup biletu przez telefon jest banalnie prosty!

i

Autor: pixabay.com/niekverlaan/CC0 Zakup biletu przez telefon jest banalnie prosty!

Białystok: Bilety autobusowe kupisz przez komórkę!

2017-02-12 11:15

Ma być wygodniej i znacznie szybciej. Od teraz dzięki bezpłatnej aplikacji  SkyCash, zapłacisz za bilet komunikacji miejskiej przez telefon!

SkyCash działa w Białymstoku już od kilu lat, umożliwiając między innymi płatność za parkowanie. Teraz przez aplikację kupimy także bilety komunikacji miejskiej. Dostępne warianty to: bilety jednoprzejazdowe, 24-godzinne oraz 3-dniowe weekendowe. 

​Aplikacja jest bezpłatna i działa na systemach operacyjnych Android, Windows Phone i iOS. Jej obsługa jest prosta a cały proces zakupu trwa kilkanaście sekund. Co ważne, ceny biletów są takie same, jak w przypadku ich tradycyjnych odpowiedników. 

Płatność za przejazd za pomocą telefonu komórkowego to metoda wygodna, zwłaszcza dla tych, którzy korzystają z komunikacji miejskiej tylko okazjonalnie. Nie trzeba szukać kiosku, gdy nie mamy przy sobie gotówki, a bilet można nabyć o każdej porze. 

SkyCash umożliwia także zakup biletów na pociągi większości polskich przewoźników kolejowych, opłacenie rachunków, czy doładowanie konta telefonu komórkowego. 

Jak kupić bilet autobusowy?

Najpierw musimy pobrać aplikację na telefon, zarejestrować się w systemie i zasilić konto SkyCash dowolną kwota. Następnie otwieramy zakładkę "Komunikacja Miejska", z listy wybieramy Białystok i klikamy jeden z dostępnych biletów. Po zatwierdzeniu płatności bilet zostaje automatycznie zapisany w pamięci telefonu.

Podczas kontroli wystarczy otworzyć zakładkę "Bilety do kontroli" i okazać go kontrolerowi. Z aplikacji można korzystać w dowolnym momencie, ponieważ urządzenie nie wymaga aktywnego połączenia z internetem!

ZOBACZCIE TEŻ: Białystok: Pociągiem do stolicy w mniej niż dwie godziny!