Białystok. Dramat na ulicy. Kobieta zaatakowała matkę z dzieckiem

2020-01-14 12:16 vera
Białystok Dramat na ulicy. Kobieta zaatakowała matkę z dzieckiem
Autor: Pixabay Białystok Dramat na ulicy. Kobieta zaatakowała matkę z dzieckiem

Agresywna kobieta podeszła nagle do 35-letniej matki z dzieckiem. Chciała pieniędzy. Gdy usłyszała odmowę, zaczęła ją szarpać i kopać. Nie oszczędziła też dziecka od którego zabrała 5 złotych. Na szczęście już po kilku minutach od zgłoszenia 37-latka została zatrzymana. Za rozbój grozi jej od 2 do 12 lat więzienia.

Do tej bulwersującej sytuacji doszło w niedzielę na osiedlu Wygoda w Białymstoku. Około godz. 11 do matki z córką podeszła 37-letnia kobieta, która zażądała pieniędzy. Młodsza kobieta odmówiła, więc napastniczka zaczęła ją szarpać i kopać oraz, jak informuje policja, "chwyciła małoletnią za ramię".

Czytaj także: Białystok. Policja przyjechała do sztabu WOŚP. Zatrzymano dwóch wolontariuszy

Agresywna kobieta zabrała dziecku 5 złotych. Na szczęście już po kilku minutach podejrzana o rozbój 37-latka została zatrzymana. Usłyszała zarzut. Przypominamy, że za rozbój grozi od 2 do 12 lat więzienia.

Niedawno pisaliśmy, że na innym białostockim osiedlu zamaskowany bandyta napadł na sklep. Wówczas złapał kobietę za włosy. Pisaliśmy o tym tutaj: Białystok. Dramatyczne sceny w Starosielcach. Bandyta złapał kobietę za włosy