Białystok: Gabriela nie wróciła do domu. Gdzie jest nastolatka?

i

Autor: KMP Białystok Białystok: Gabriela nie wróciła do domu. Gdzie jest nastolatka?

Białystok: Gabriela nie wróciła do domu. Gdzie jest nastolatka?

2022-02-22 12:10

Policjanci poszukują zaginionej białostoczanki. 15-letnia Gabriela w poniedziałek (21 luty) wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policja prosi białostoczan o pomoc w zlokalizowaniu nastolatki.

AKTUALIZACJA: W środę rano policja poinformowała, że Gabriela odnalazła się. Przebywała u swojego kolegi w Białymstoku. Wcześniej pisaliśmy:

Policjanci z Białegostoku szukają 15-letniej Gabrieli. Nastolatka w poniedziałek (21.02.2022) wieczorem wyszła z domu i do tej pory nie wróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Rysopis zaginionej Gabrieli: 156 centymetrów wzrostu, średnia budowa ciała, brązowe długie włosy. W dniu zaginięcia ubrana była w szarą bluzę z kapturem, niebieskie jeansowe spodnie, czarną puchową kurtkę do pasa, czarne sportowe buty. Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub posiadają informacje dotyczące miejsca jej przebywania proszone są o kontakt telefoniczny z numerem alarmowym 112 lub z Komisariatem I Policji w Białymstoku pod numerem telefonu  47 711 3211. Policja zapewnia anonimowość.

Nadal nie udało się odnaleźć zaginionego w grudniu 2021 roku Jakuba z Łomży. Piłkarz młodzieżówki ŁKS Łomża wyszedł na spacer i wszelki ślad po nim zaginął. Niestety dotychczasowe zakrojone na szeroką skalę poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

Zobacz także: Makabra pod Częstochową. Rodzina przeżywa koszmar. Nie zidentyfikowała ciał odnalezionych kobiet

Depresja u dzieci i nastolatków - przyczyny i objawy. Jak pomóc dziecku z depresją?
Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?