Łomża: Tajemnicze zaginięcie młodego piłkarza. Jakub wyszedł na spacer i ślad po nim zaginął

i

Autor: KMP Łomża Łomża: Tajemnicze zaginięcie młodego piłkarza. Jakub wyszedł na spacer i ślad po nim zaginął

Łomża: Tajemnicze zaginięcie młodego piłkarza. Jakub wyszedł na spacer i ślad po nim zaginął

Wciąż trwają poszukiwania Jakuba Szerszniewa (17 l.) ze wsi Kupiski Stare (woj. podlaskie). Piłkarz młodzieżówki ŁKS Łomża wyszedł na spacer i wszelki ślad po nim zaginął. Niestety dotychczasowe zakrojone na szeroką skalę poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

W dalszym ciągu nieznany pozostaje los Jakuba Szerszniewa. 17-latek po raz ostatni był widziany 29 grudnia 2021 roku w Jednaczewie, gdzie wizerunek nastolatka zarejestrowała kamera monitoringu. - Poszukiwania nadal trwają - potwierdziła nam w środę rano Urszula Brulińska z zespołu prasowego KMP w Łomży. W poszukiwania nastolatka od początku byli zaangażowani policjanci, strażacy, żołnierze i wolontariusze. Działania wspierały m.in. drony i specjalistyczne psy. Niestety do tej pory nie udało się znaleźć chłopaka.

Nastolatek wyszedł z domu 29 grudnia 2021 roku około godz. 10, a 4 godz. później po raz ostatni zarejestrowała go kamera monitoringu na trasie pomiędzy wsiami Jednaczewo a Szablak. Jak udało nam się ustalić, Jakub nie jest typem imprezowicza. – On nawet nie przeklina – mówią jego koledzy z klasy, którzy ramię w ramię z policjantami, strażakami i wolontariuszami także biorą udział w akcji poszukiwawczej. – Ciężko myśleć, co mogło stać się z Kubą – dodają. Jakub trenował piłkę nożną, a od imprez z kumplami wolał domową siłownię, albo długie samotne spacery w lasach nad Narwią. – Może został uprowadzony, albo ktoś go potrącił samochodem i wywiózł? – zastanawia się jeden z sąsiadów chłopaka, który także włączył się do poszukiwań.

Rysopis zaginionego Jakuba Szerszniewa: około 175 centymetrów wzrostu; szczupły; włosy krótkie, ciemny brąz; uszy lekko odstające. W dniu zaginięcia ubrany był w: czarną kurtkę z pasem koloru szarego w okolicach klatki piersiowej. Ciemne spodnie. Czarne buty z białą podeszwą. Może mieć na sobie czarną czapkę zimową zakładaną na uszy. Posiada przy sobie telefon komórkowy oraz słuchawki. Na szyi ma srebrny łańcuszek z krzyżykiem.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką Policji – pod numerem telefonu 47 717 1212 lub alarmowym 112. Policjanci sprawdzają szczegółowo każdą przekazaną informację.

Kupiski Stare, Jendaczewo (woj. podlaskie). Jakub Szerszniew wyszedł na spacer i zaginął, trwają poszukiwania
Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?