Białystok - Kuźnica. Tragiczny wypadek na DK19. Droga jest zablokowana

Wypadek
Autor: Pixabay Tragiczny wypadek na dk 19 w Wierzchłowcach (woj. podlaskie). Do zdarzenia doszło na odcinku Białystok - Kuźnica. Jedna osoba zginęła, a jedna jest ranna.

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 19 w Wierzchłowcach (woj. podlaskie). Do zdarzenia doszło na odcinku Białystok - Kuźnica. Jedna osoba zginęła, a jedna jest ranna. Informacje przekazała policja oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Droga jest zablokowana, obowiązują objazdy.

Do tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 w Wierzchłowcach w Podlaskiem, na odcinku Białystok - Kuźnica. Jedna osoba zginęła, a jedna jest ranna. Informacje przekazała policja oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Droga jest zablokowana, obowiązują objazdy.

Ze wstępnych informacji podlaskiej wynika, że doszło do zderzenia ciężarówki z autem osobowym, gdy kierująca osobówką zjechała na przeciwległy pas. - W wyniku tego zdarzenia kierująca osobówką zginęła, a kierowca ciężarówki trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia - podała policja.

Samochody ciężarowe są kierowane na objazdy drogami wojewódzkimi w stronę Korycina i Janowa, a osobowe na drogi lokalne.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Grzymały. Wypadek na DW 645. Osobówka zderzyła się z ciągnikiem rolniczym. Dwie osoby ranne [FOTO]

Express Biedrzyckiej - Bronisław Komorowski: PiS idzie drogą Gierka
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE