Cała prawda o Andrzeju z Plutycz. Kim naprawdę jest gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie?

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Cała prawda o Andrzeju z Plutycz. Kim naprawdę jest gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie?

Cała prawda o Andrzeju z Plutycz. Kim naprawdę jest gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie"?

2021-05-17 9:44

Dla niektórych jest wstyd być rolnikiem, a dla mnie nie, bo dla mnie to się podoba - powiedział w pierwszym odcinku serialu "Rolnicy. Podlasie" Andrzej Onopiuk (38 l.), jeden z najpopularniejszych rolników w Polsce. Razem ze swoim ojcem Gienkiem podbili serca widzów, zyskali popularność i rzeszę wiernych fanów. Kim naprawdę jest Andrzej z Plutycz? Ile ma lat, jakie są jego marzenia? Cała prawda o Andrzeju z Plutycz, bohaterze serialu "Rolnicy. Podlasie".

Andrzej Onopiuk to jeden z bohaterów serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie", w którym występuje razem ze swoim ojcem Gienkiem (66 l.) oraz bratem Jarkiem (28 l.). Ma też siostrę, która ma już swoją własną rodzinę i nie występuje w serialu. Udział w programie telewizji Fokus TV przyniósł mu olbrzymią popularność. Jego gospodarstwo w Plutyczach jest sławne na całą Polskę. Sympatycznego i skromnego rolnika niemal codziennie odwiedzają fani, co zaczyna generować problemy i wywoływać spory z sąsiadami. Podczas jednego z "najazdu" fanów, doszło do interwencji policji. Jego ojciec Gienek został zakuty w kajdanki i przewieziony na komisariat. Grozi mu do 3 lat więzienia. Andrzej i Gienek od dawna otrzymują mnóstwo pism z sądu i policji, część z nich to donosy. Dlaczego? - Sąsiadów naszych kochanych trzeba zapytać – powiedział "Gazecie Współczesnej" Andrzej. - Codziennie dostajemy z sądu lub z policji pisma. Fałszywych oskarżeń jest mnóstwo. Setki zgłoszeń na komendę. Aż przykro się robi czasem, ale nauczyłem się z tego śmiać. Policja przyjeżdża, kary na nas nakłada. Za nic tak naprawdę.

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Andrzej urodził się w Bielsku Podlaskim (13 kilometrów od Plutycz). - Całe życie pomagałem dla ojca z bratem i siostrą – powiedział w pierwszym odcinku serialu. Andrzej Onopiuk to przede wszystkim rolnik. Razem ze swoim ojcem Gienkiem użytkują 50 hektarów ziemi. W swoim gospodarstwie mają mnóstwo zwierząt. Hodują krowy. Andrzej nie wyobraża sobie życia w mieście. - Dla niektórych jest wstyd być rolnikiem, a dla mnie nie, bo dla mnie to się podoba – wyznał Andrzej w pierwszym odcinku "Rolnicy. Podlasie". Z kolei w jednym z ostatnich wywiadów dla "Rolnik. Info" 38-latek z Plutycz  powiedział: "Ja z tej wsi bym nie chciał uciekać, bo do miasta nie pójdę. Całe życie tutaj i nie pójdę do miasta."

Cała prawda o Andrzeju z Plutycz. Kim naprawdę jest gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie?

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Andrzej ze swoim psem o imieniu Promil.

38-latek marzy między innymi o nowej belarce (już niedługo to marzenie może się spełnić) oraz o łazience, dzięki której ma nadzieję łatwiej znaleźć sobie dziewczynę. Gienek chciałby, aby jego najstarszy syn w końcu znalazł miłość. - No i belarka ważna, i łazienka, ważna i dziewczyna ważna. Najpierw to niech dziewczynę gdzieś sobie kupi poszuka. Maszynę na dwóch nogach trzeba sobie kupić – żartobliwie powiedział Gienek. Andrzej Onopiuk w jednym z wywiadów dla "Rolnik Info" zdradził, że jeżeli jako 60-latek nie będzie mieć dzieci to swoje gospodarstwo przekaże siostrzeńcowi - Kacprowi. Czytaj też: Gienek z Plutycz załamany wysokością swojej emerytury [WIDEO]

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Cała prawda o Andrzeju z Plutycz. Kim jest gwiazda serialu?

Andrzeja oraz jego ojca Gienka możemy oglądać co tydzień w serialu "Rolnicy. Podlasie". Widzowie mogą podglądać ich w codziennych obowiązkach takich jak karmienie zwierząt, usuwanie obornika, żniwa czy różnego rodzaju pracach naprawczych. Nie brakuje też wątków osobistych. Niedawno Gienek wyznał przed kamerami, że jego pierwsza córeczka zmarła. Program jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV. Czy lubicie Andrzeja? Jak oceniacie tego rolnika? Piszcie w komentarzach pod tym artykułem i oddajcie głos w naszej internetowej sondzie.

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy lubisz Andrzeja z Plutycz?