Ruda Śląska. Policyjny pościg za 36-latkiem. Padły strzały. Mężczyzna nie żyje

i

Autor: mat. policji Ruda Śląska. Policyjny pościg za 36-latkiem. Padły strzały. Mężczyzna nie żyje

Białystok. Wypadek radiowozu policyjnego. Dwóch policjantów w szpitalu!

2021-04-18 17:41

Do wypadku policyjnego radiowozu z oplem doszło w niedzielę, 18 kwietnia w Białymstoku (na skrzyżowaniu ulic Świerkowej, Wiejskiej, Krętej, Kawaleryjskiej). Dwóch policjantów trafiło do szpitala. W radiowóz, który jechał jako uprzywilejowany (policjanci jechali na sygnale), uderzył inny samochód - podała w niedzielę policja. Do zderzenie doszło w Białymstoku, kobieta kierująca oplem także trafiła do szpitala.

Białystok. Wypadek radiowozu na sygnale

Do zderzenia doszło w niedzielę, 18 kwietnia 2021 po południu na skrzyżowaniu ulic Świerkowej, Wiejskiej, Krętej, Kawaleryjskiej w Białymstoku. Według informacji PAP, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca oplem jadąc ul. Świerkową na skrzyżowaniu uderzyła w lewy bok pojazdu policji. Jak poinformował rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa, pojazd policji poruszał się jako pojazd uprzywilejowany.

Czytaj też: Karambol na DK nr 65 pod Grajewem! W zderzeniu kilku aut ZGINĄŁ kierujący mazdą

Najpierw policja informowała, że do szpitala trafiła kierująca oplem. Następnie, że także dwóch policjantów zostało zabranych do szpitala. Tydzień temu, w niedzielę 11 kwietnia radiowóz  zderzył się z osobowym BMW. Więcej: Białystok: Zderzenie radiowozu z BMW! Dwoje policjantów trafiło do szpitala

Pomóżcie uratować naszą mamusię!