Karambol na DK nr 65 pod Grajewem! W zderzeniu kilka aut ZGINĄŁ kierujący mazdą

i

Autor: Robert Zalewski/Super Express Karambol na DK nr 65 pod Grajewem, po tym jak zderzyło się tam kilka aut. W wypadku zginął kierowca mazdy

Karambol na DK nr 65 pod Grajewem! W zderzeniu kilku aut ZGINĄŁ kierujący mazdą

2021-04-18 13:58

Karambol na DK nr 65 pod Grajewem, po tym jak zderzyło się tam kilka aut. W wypadku zginął kierowca mazdy, a niewykluczone, że ranni zostali także pozostali uczestnicy zdarzenia. Jak wstępnie informuje Policja Podlaska, jadąca skodą od strony Grajewa kobieta skręcała w drogę prowadzącą do Goniądza i wymusiła na jadącej z naprzeciwka kii pierwszeństwo, która zderzyła się następnie z mazdą. To jednak nie wszystko.

Aktualizacja, godz. 15:35

Kilka godzin była zablokowana droga krajowa nr 65 na odcinku Mońki-Grajewo, gdzie w niedzielę przed południem w wypadku zginęła jedna osoba. W niedzielę po godz. 15 drogę odblokowano.

Karambol na DK nr 65 pod Grajewem! W zderzeniu kilku aut ZGINĄŁ kierujący mazdą

Jak informuje PAP, do karambolu na drodze krajowej nr 65 na trasie Mońki-Grajewo doszło dziś ok. godz. 11, po tym jak zderzyło się tam kilka aut. W wypadku zginął kierujący mazdą. Jak wstępnie informuje Policja Podlaska, jadąca skodą od strony Grajewa kobieta skręcała w drogę prowadzącą do Goniądza i wymusiła pierwszeństwo na jadącej z przeciwka kii. Jej kierowca, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie jednak zderzył się z mazdą. Na oba pojazdy najechały jeszcze opel i audi.

Czytaj też: Policjant staranował auto Magdy. 23-latka z Białegostoku jest sparaliżowana! Potrzebuje pomocy

Jak informuje PAP, niewykluczone, że oprócz kierowcy mazdy, który zginął na miejscu, w wypadku na drodze krajowej nr 65 pod Grajewem ucierpiało więcej osób. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. Zgodnie z objazdami auta ciężarowe kierowane są na drogę krajową nr 61 lub drogę krajową nr 8, natomiast auta osobowe odsyłane są na drogi lokalne.

Czytaj też: Bielsk Podlaski. Zabił Krysię, zawinął jej ciało w dywan i zakopał. Tłumaczenie zwala z nóg! Zapadła kluczowa decyzja

Horodnianka. Tragiczny wypadek na DK 8. NIE ŻYJE kierowca opla [ZDJĘCIA]

Nocna makabra w Piastowie. Nie żyje 21-latka