Centrum rekreacyjno-sportowe w Starosielcach będzie rozbudowane [ZDJĘCIA]

2019-04-08 20:00

Wygląda na to, że w Starosielcach powstanie prawdziwe centrum sportu i rekreacji. Do już działających atrakcji wkrótce dołączy park trampolin i linarium. Mieszkańcy innych osiedli będą zazdrościć mieszkańcom Starosielc takich atrakcji!

Centrum rekreacyjno-sportowe w Starosielcach zostanie rozbudowane. Dzięki projektom z Budżetu Obywatelskiego 2019 przy ul. Szkolnej powstanie linarium i park trampolin. Oprócz tego przy ul. Szkolnej nastąpi rozbudowa street workoutu, budowa nowego ogrodzenia i utwardzenie nawierzchni, wykonanie zdroju ulicznego.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Wykonawca dostarczy i zamontuje altanę, ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery. Będą urządzone trawniki, nasadzone drzewa i krzewy. Zostanie rozbudowana instalacja oświetleniowa, a teren – objęty monitoringiem. Wykonawca od dnia podpisania umowy będzie miał 50 dni na opracowanie dokumentacji projektowej i 120 dni na wykonanie robót budowlanych.

– Dzięki projektom z Budżetu Obywatelskiego rozbudujemy centrum rekreacyjno-sportowe w Starosielcach – powiedział zastępca prezydenta Przemysław Tuchliński. – Mieszkańcy będą mieli jeszcze więcej miejsca do uprawiania sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.    

Czytaj także: Mural Zenka Martyniuka w Białymstoku - tak będzie wyglądał. Zobacz oficjalny projekt. Martyniuk: "Jestem bardzo zaszczycony" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu mogą składać swoje oferty do 19 kwietnia 2019 r. w Departamencie Inwestycji Urzędu Miejskiego w Białymstoku, przy ul. Składowej 11.

Zobacz wideo: Mural Zenka Martyniuka w Białymstoku. Marszałek woj. podlaskiego śpiewa disco polo