Cezary Kulesza, prezes Jagiellonii Białystok pierwszy z prawej

i

Autor: Paweł Jakubowski Cezary Kulesza, prezes Jagiellonii Białystok pierwszy z prawej

Cezary Kulesza, prezes Jagiellonii Białystok: Trener ma nasze pełne wsparcie

2019-03-05 14:18

- Widziałem, że wczorajsze informacje wywołały spory niepokój wśród kibiców. Dla wielu możliwe zwolnienie trenera było wręcz absurdalną informacją, dlatego pragnę wszystkich uspokoić. Trener Mamrot ma pełne wsparcie władz klubu i może spokojnie pracować - mówi Prezes Zarządu Jagiellonii Białystok, Cezary Kulesza.

Po porażce z Cracovią oraz nieszczęśliwym remisie z Górnikiem Zabrze w mediach pojawiły się informacje o możliwym zwolnieniu trenera Ireneusza Mamrota.

Zobacz także: Justyna Żyła w teledysku disco polo. Występuje obok Tomasza Niecika [ZDJĘCIA, WIDEO]

- To oczywiste, że nie jesteśmy zadowoleni z ostatnich wyników osiąganych przez nasz zespół, ale jednocześnie pragnę zapewnić, że jesteśmy dalecy od wyciągania pochopnych wniosków i podejmowania nerwowych decyzji. Sytuacja jest pod kontrolą, a trener dobrze wykonuje powierzone mu zadania - tłumaczy Prezes Kulesza.

Polecamy: Co wiesz o Jagiellonii Białystok? Rozwiąż nasz quiz! Zdobądź 7/7

- Takie informacje na pewno nikomu nie pomagają, a już na pewno nie trenerowi. Wstydzić powinni się ci, którzy wymyślają i kolportują takie rzeczy. Rozmawialiśmy po tym wszystkim i przekazałem trenerowi Mamrotowi, że nie ma powodów do niepokoju. Przed nami ważne mecze. W piątek we Wrocławiu, a później w Opolu. Teraz wszyscy skupiamy się na tych spotkaniach - dodaje Prezes Zarządu Jagiellonii Białystok.

Zobacz także:

Trasa Niepodległości 2019. Zakończenie budowy coraz bliżej. Są już znaki drogowe [ZDJĘCIA]

Białostocka Komunikacja Miejska za darmo dla bezrobotnych? Taki jest pomysł radnego PiS

Pożar Biedronki w Rajgrodzie. Ogromne zniszczenia [ZDJĘCIA]

ZOBACZ WIDEO: Justyna Żyła w teledysku disco polo Tomasza Niecika