Czołowe zderzenie w Ciechanowcu. W audi znajdowało się 3-miesięczne niemowlę

i

Autor: KPP Wysokie Mazowieckie Czołowe zderzenie w Ciechanowcu. W audi znajdowało się 3-miesięczne niemowlę

Wypadek w Podlaskiem

Czołowe zderzenie w Ciechanowcu. W audi znajdowało się 3-miesięczne niemowlę. Kierowca volkswagena był pijany

2023-01-20 14:22

Policjanci z Wysokiego Mazowieckiego ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek (20.01.2023) w Ciechanowcu. Na ulicy Łomżyńskiej zderzyły się ze sobą dwa pojazdy. Kierujący volkswagenem zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia. Audi podróżowało 3-miesięczne dziecko, któremu na szczęście nic poważnego się nie stało.

W piątek (20 stycznia) po godz. 13 doszło do groźnego wypadku na ul. Łomżyńskiej w Ciechanowcu. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 58-letni kierowca volkswagena z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w prawidłowo jadące audi kierowane przez 33-latka - informuje st. asp. Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji. Audi podróżowało 3-miesięczne dziecko, "któremu udzielana jest pomoc medyczna na miejscu zdarzenia" - przekazał st. asp. Gawryluk. Po wstępnym badaniu kierowcy volkswagena okazało się, że 58-latek prowadził pojazd mając ponad promil alkoholu w organizmie.

Po godz. 14. st. asp. Marcin Gawryluk przekazał nam, że na szczęście z dzieckiem jest wszystko dobrze. Zostało zbadane na miejscu, nie pojechało do szpitala. Policjanci wykonują czynności w kierunku kolizji z nietrzeźwym kierowcą.

Sonda
Czy wszyscy pijani sprawcy wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?
Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!