Cztery TIR-y wpadły do rowu! Fatalne warunki jazdy w Podlaskiem

2021-12-14 7:24
Cztery TIR-y wpadły do rowu! Fatalne warunki jazdy w Podlaskiem
Autor: Policja Podlaska/KWP Białystok Cztery TIR-y wpadły do rowu! Fatalne warunki jazdy w Podlaskiem

W woj. podlaskim obowiązuje ostrzeżenie IMGW przed marznącymi opadami. Na drogach jest bardzo ślisko. Na DK 8 pomiędzy Augustowem, a Raczkami cztery pojazdy ciężarowe wpadły do rowu i kompletnie zablokowały ruch od strony Suwałk.

We wtorek na podlaskich drogach panują fatalne warunki do jazdy. Jest bardzo ślisko. Na drodze krajowej nr 8 między miejscowościami Suwałki - Augustów cztery TIR-y wpadły do rowu. Droga od strony Suwałk jest zablokowana. Dyżurny GDDKiA poinformował, że utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. W północnej części woj. podlaskie obowiązuje ostrzeżenie IMGW w związku z marznącymi opadami. - Miejscami prognozowane są słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź - czytamy w komunikacie. Alert obowiązuje przez cały dzisiejszy dzień (14.12.21). Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ma "nową" brykę. Internauci: "Nie zniszcz tego"

Rolnicy. Podlasie. Zima w Plutyczach. Gienek i Andrzej karmią zwierzęta
Sonda
Czy na drogach woj. podlaskiego jest bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE