Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk jest zadowolony z odnowionego ciągnika

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk z Plutycz

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ma "nową" brykę. Internauci: "Nie zniszcz tego"

2021-12-13 10:50

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz jeździ już wyremontowaną C-360. Filmik z pierwszego uruchomienia totalnie odrestaurowanej maszyny właśnie pojawił się na oficjalnym kanale Gienka i Andrzeja na YouTube. 39-latek cieszy się z nowego sprzętu, a internauci ostrzegają: "Mam nadzieję, że Pan Andrzej będzie dbał o niego i nie zniszczy szybko".

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz pokazał filmik z pierwszej przejażdżki wyremontowanym ciągnikiem. Chodzi o wysłużonego Ursusa model C-360. Różnica między tym jak wygląda teraz, a jak wyglądał kiedyś jest kolosalna. To jakby zupełnie nowa maszyna. Są nowe blachy, światła, elektryka, wspomaganie kierownicy oraz kabina. Najpierw trzeba było zjechać traktorem z lawety. Andrzej Onopiuk miał pewne obawy. - No weź zjedź, weź zjedź. To tylko tak powiedzieć wziął i zjechał nowym traktorem - powiedział 39-latek chwilę przed tym jak zaczął cofać traktorem. Na szczęście Andrzej bezpiecznie sprowadził pojazd na jezdnię. - Jestem bardzo zadowolony z remontu mojej "sześćdziesiątki". Tak jak widać całość jest praktycznie nowe - powiedział na zakończenie filmiku. O tym jak prezentuje się ciągnik możecie się przekonać oglądając nasze wideo znajdujące w tym artykule. Jak remont traktora komentują internauci? Czytajcie dalej.

Zobacz też: Rolnicy. Podlasie. Wypadek na Ranczu Laszki. Emilia Korolczuk: W oborniku było jakieś żelastwo

Rolnicy. Podlasie. Zima w Plutyczach. Gienek i Andrzej karmią zwierzęta
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ma nową brykę. Internauci: Nie zniszcz tego

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ma "nową" brykę. Internauci: "Nie zniszcz tego" Link: Rolnicy. Podlasie. Najnowsze zdjęcia z Plutycz

Internauci komentujący filmik pod tytułem "Jak wygląda Ursus c 360 Andrzeja po remoncie" zgodnie twierdzą, że maszyna wygląda rewelacyjnie. "Piękny ciągnik. Brawo dla mechaników", "Ale ładnie zrobiona kawał dobrej roboty" - komentują internauci. Część internautów ma wątpliwości czy Andrzej będzie dbał o ciągnik: "za 2 lata go doprowadzi do takiego stanu jak przed remontem", "Na następną jesień będzie stan przed remontem", "Nie zniszcz tego ursusa bo wykonany kawał dobrej roboty".

Zobacz też: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz na kalendarzach. Internauci bezlitośni

Serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę na kanale Fokus TV. Premierowe odcinki o godz. 20:15. Wcześniej są emitowane powtórki.

Sonda
Czy Andrzej z Plutycz to dobry gospodarz?