Dariusz Antuszewski zginął w wypadku. Był studentem Politechniki Białostockiej

i

Autor: Pixabay Dariusz Antuszewski zginął w wypadku. Był studentem Politechniki Białostockiej

Dariusz Antuszewski zginął w wypadku. Był studentem Politechniki Białostockiej

2019-04-03 17:34

W czwartek odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłego studenta Politechniki Białostockiej. Dariusz Antuszewski miał 25 lat.

Władze Politechniki Białostockiej z wielkim żalem informują, że w wyniku tragicznego wypadku zmarł student Dariusz Antuszewski. 25-latek studiował inżynierię środowiska na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej. Darek pochodził z Sokółki.

Czytaj także: Powiat sokólski: Mercedes rozerwany na dwie części po zderzeniu z TIR-em. W środku 5 młodych osób. Dwie zginęły

Do wypadku doszło w niedzielę 31 marca w Czarnej Białostockiej. Motocykl, którym kierował 25-latek, zderzył się z samochodem osobowym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta kierująca toyotą wymusiła pierwszeństwo przejazdu.

- Był spokojnym i pogodnym młodym człowiekiem - czytamy na oficjalnej stronie politechniki. - Zawsze służył pomocą i zarażał spontaniczną radością. W naszej pamięci pozostanie sumiennym studentem, który potrafił jasno sprecyzować swój cel życiowy i dążyć ku niemu prostą ścieżką, z uśmiechem na twarzy.

Kondolencje i wyrazy szczerego współczucia Rodzinie i bliskim Darka składa cała społeczność akademicka Politechniki Białostockiej, a w szczególności Dziekan, pracownicy i studenci Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej.

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie dnia 4 kwietnia 2019 r. o godz. 15:30 w Kościele pw. Wniebowzięcia N.M.P. w Sokółce. Po nabożeństwie trumna zostanie złożona na cmentarzu św. Antoniego w Sokółce.

Czytaj także: Tragedia na DK 19. Czołowe zderzenie z TIR-em. W Boćkach zginął kierowca toyoty [NOWE ZDJĘCIA]