Deszczowa końcówka wakacji w Podlaskiem. Prognoza IMGW na wtorek

i

Autor: jch Deszczowa końcówka wakacji w Podlaskiem. Prognoza IMGW na wtorek

Pochmurny wtorek

Deszczowa końcówka wakacji w Podlaskiem. Prognoza IMGW na wtorek

2022-08-30 7:49

We wtorek przelotne opady deszczu przede wszystkim na północy kraju. Słabe burze możliwe są natomiast od wschodniego Pomorza po Podlasie - poinformowała PAP dyżurny synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Małgorzata Tomczuk.

Jak przekazała synoptyk IMGW, we wtorek (30 września) należy się spodziewać mieszanki chmur i słońca. Przelotne opady deszczu wystąpią przede wszystkim na północy kraju. Słabe burze możliwe od wschodniego Pomorza po Podlasie. Temperatura najniższa - ok. 19, 20 st. C na Suwalszczyźnie, nad morzem i w dolinach górskich, a w głębi kraju od 20, 21 st. C do 24, 25 st. C na krańcach południowo-wschodnich. W Białymstoku zachmurzenie duże lub umiarkowane. W nocy z wtorku na środę będzie w miarę pogodnie, ale możliwe są jeszcze niewielkie opady deszczu, a w dolinach górskich mgły. Tam też będzie najchłodniej, od 6 do 10 st. C, 9 st. na Suwalszczyźnie, w głębi kraju od 11 do 15 st. C, zaś nad morzem 15,16 st. C.

Czytaj też: Gąsówka Stara. W szpitalu zmarł trzeci z mężczyzn, którzy wpadli do szamba. Prokuratura wszczęła śledztwo

W środę i czwartek (1 września) w Białymstoku będzie dosyć słonecznie. Meteorolodzy IMGW nie przewidują, aby w tych dniach padał deszcz.

Białystok. Popołudniowa sjesta w Akcent ZOO. Zwierzęta leniuchują po obiedzie

Charytatywny Wrak Race, 28.08.22. Andrzej z Plutycz i Adam Kraśko zbierali pieniądze dla chorej Dominiki. Zobacz zdjęcia: