Dramat we wsi Becejły. W samochodzie znaleziono ciało 30-latka

2021-09-08 12:06

Tragiczny finał poszukiwań 30-letniego mieszkańca okolic Raczek (woj. podlaskie). W poniedziałek na leśnym parkingu w okolicach wsi Becejły strażacy znaleźli samochód, a w nim ciało mężczyzny. Okoliczności śmierci 30-latka wyjaśnia prokuratura.

Do tego makabrycznego odkrycia doszło we wtorek 7 września na parkingu leśnym w Becejłach (pow. suwalski). W zaparkowanym tam samochodzie strażacy znaleźli zwłoki zaginionego 30-latka. - Zostaliśmy zadysponowani do poszukiwania osoby zaginionej, mężczyzny w wieku ok. 30 lat z okolic Raczek. Auto zaginionego zlokalizowano na parkingu leśnym w Becejłach. Niestety okazało się że mężczyzna bez oznak życia znajdował się w samochodzie. Po przybyciu ZRM został stwierdzony zgon - informują strażacy z OSP Szypliszki. Radio 5 podaje, że zwłoki mężczyzny znajdowały się na tylnej kanapie osobowego vana. Okoliczności śmierci 30-latka bada prokuratura. Jak informuje Radio 5, śledczy nie wykluczają samobójstwa. Czytaj też: Pani Zofia błąka się po bagnach. Córka: "Jedyna nadzieja, że straciła pamięć"

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

12-letnia Pola nie żyje. "Nasza iskierka... odeszła, aby ścigać się teraz po niebiańskich torach"
Sonda
Czy wiesz, gdzie szukać pomocy w kryzysowych sytuacjach?