Najpiękniejsze życzenia na Dzień Nauczyciela

i

Autor: GRAFIKA SE Radosław Ślusarczyk Najpiękniejsze życzenia na Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela 2021. Nie wiesz, co powiedzieć swojemu wychowawcy? Życzenia, rymowanki, wierszyki

2021-10-14 5:00

Dzień Nauczyciela 2021 w czwartek 14 października. W całym kraju obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nie masz pomysłu na życzenia z okazji Dnia Nauczyciela? W tym artykule znajdziesz życzenia, wierszyki i rymowanki dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podziękuj swojemu nauczycielowi i złóż mu piękne życzenia na Dzień Nauczyciela 2021.

Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację. Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz. Zdajemy sobie sprawę, że na efekty Waszej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie, ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna. Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia!

Najlepszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku – jest wykształcenie. W podzięce za trud włożony w naszą edukację samych radości i sukcesów życzy klasa...

Z głębi serca dziękujemy Wam za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy. Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za każdy uśmiech, miłość, dobrą radę. W ciągu tych wszystkich lat, wychowując nas, staliście się naszymi przyjaciółmi, na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą wsparciem.

Dzień Nauczyciela 2021. Nie wiesz, co powiedzieć swojemu wychowawcy? Życzenia, rymowanki, wierszyki

Niech Wam nie zbraknie nigdy zdrowia, niech szkoła w dom się wspólny zmienia! Praca wychowawcy to praca niełatwa, bo często leniwa i krnąbrna jest dziatwa. Kocha ona figle i chętnie się czubi, lecz stroni od książki, uczyć się nie lubi. Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić, aby umysł ucznia rozwinąć, wzbogacić, który gdy dorośnie, dopiero zrozumie jak jest w życiu ciężko, gdy się mało umie.

Drodzy nauczyciele! Dziękujemy Wam za wszystko, czego nas nauczyliście, za dobroć, opiekę i wychowanie. Dziękujemy za nakazy i zakazy, oraz wskazywanie dróg. Zawsze będziemy powracać do wspomnień z lat szkolnych z wielkim sentymentem.

Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić. W podziękowaniu, za trudną pracę i wskazanie właściwej drogi, życzymy dużo wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych.

Z okazji jakże ważnego święta, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia. By czasu starczyło na wszystko, aby w sukcesy obrodziło, a to co dobre na lepsze się zmieniło.

Zobacz też: Życzenia na Dzień Nauczyciela 2021. Śliczne wierszyki i rymowanki. 14 października Dzień Edukacji Narodowej

Część z tych życzeń pochodzi ze strony wierszykolandia.pl.

Sonda
Twoim zdaniem:
Sławomir Broniarz: Nauczyciele powinni być szczepieni tu i teraz [Super Raport]