Życzenia na Dzień Nauczyciela

i

Autor: GRAFIKA SE Radosław Ślusarczyk Życzenia na Dzień Nauczyciela

14 października: Dzień Nauczyciela 2021. Śliczne wierszyki i rymowanki

2021-10-14 7:03

Dzień Nauczyciela, czyli Dzień Edukacji Narodowej przypada w tym roku w czwartek 14 października. Pandemia koronawirusa odciska swoje piętno na wszystkich aspektach życia, także na szkołach i edukacji. Problemy nie omijają również nauczycieli. W Dzień Nauczyciela warto docenić ich pracę i poświecenie. W tym artykule znajdziesz życzenia, wierszyki i rymowanki dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dzień Nauczyciela/Dzień Edukacji Narodowej w całej Polsce obchodzimy w czwartek 14 października. W tym dniu świętują nauczyciele, pedagodzy i pracownicy szkół. W wielu polskich miastach nauczyciele będą w tym dniu odbierać podziękowania za pracę, życzenia i drobne upominki. - Nie możemy jednak zapomnieć, że ani komputer, ani żaden najnowocześniejszy program nie zastąpi bezpośredniego kontaktu nauczyciela, mistrza, wychowawcy ze swoim podopiecznym, ze swoim uczniem. Mamy nadzieję, że te kontakty będą jak najbardziej efektywne, a państwa praca będzie doceniana – mówił w poniedziałek w Białymstoku wiceminister edukacji i nauki Dariusz Piontkowski. W tym artykule znajdziesz życzenia, wierszyki i rymowanki dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podziękuj swojemu nauczycielowi i złóż mu piękne życzenia na Dzień Nauczyciela 2021. Czytaj też: Dzień Nauczyciela 2021. Prezenty nawet za tysiąc złotych! Jaki prezent na Dzień Nauczyciela 2021?

Poniżej znajdziecie życzenia na Dzień Nauczyciela 2021. Śliczne wierszyki i rymowanki. 14 października Dzień Edukacji Narodowej

Najlepszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku – jest wykształcenie. W podzięce za trud włożony w naszą edukację samych radości i sukcesów życzy klasa...

Z głębi serca dziękujemy Wam za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy. Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za każdy uśmiech, miłość, dobrą radę. W ciągu tych wszystkich lat, wychowując nas, staliście się naszymi przyjaciółmi, na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą wsparciem.

Z okazji jakże ważnego święta, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia. By czasu starczyło na wszystko, aby w sukcesy obrodziło, a to co dobre na lepsze się zmieniło.

Drodzy nauczyciele! Dziękujemy Wam za wszystko, czego nas nauczyliście, za dobroć, opiekę i wychowanie. Dziękujemy za nakazy i zakazy, oraz wskazywanie dróg. Zawsze będziemy powracać do wspomnień z lat szkolnych z wielkim sentymentem.

Dzień Nauczyciela 2021. Nie wiesz, co powiedzieć swojemu wychowawcy? Życzenia, rymowanki, wierszyki

Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić. W podziękowaniu, za trudną pracę i wskazanie właściwej drogi, życzymy dużo wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych.

Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację. Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz. Zdajemy sobie sprawę, że na efekty Waszej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie, ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna. Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia!

Wszyscy nasi kochani nauczyciele dla swoich uczniów cierpliwości mają wiele. Za naukę, za trud jaki jest wkładany przeogromny bukiet życzeń dziś składamy. Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące. Jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na naszej polskiej łące.

Życzenia na Dzień Nauczyciela 2021. Śliczne wierszyki i rymowanki. 14 października Dzień Edukacji Narodowej

Niech Wam nie zbraknie nigdy zdrowia, niech szkoła w dom się wspólny zmienia! Praca wychowawcy to praca niełatwa, bo często leniwa i krnąbrna jest dziatwa. Kocha ona figle i chętnie się czubi, lecz stroni od książki, uczyć się nie lubi. Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić, aby umysł ucznia rozwinąć, wzbogacić, który gdy dorośnie, dopiero zrozumie jak jest w życiu ciężko, gdy się mało umie.

Część z tych życzeń pochodzi ze strony wierszykolandia.pl.

Nauka stacjonarna i podwyżki dla nauczycieli
Sonda
Czy dzieci powinny spędzać mniej czasu w szkołach?