Dziewczyny z Dojlid w finale Pucharu Polski!

i

Autor: UKS Dojlidy Białystok Dziewczyny z Dojlid w finale Pucharu Polski!

Dziewczyny z Dojlid w finale Pucharu Polski!

2019-04-16 20:30

Żeński zespół Optima Polska Dojlidy Białystok spisuje się znakomicie nie tylko w I lidze, ale i w rozgrywkach Pucharu Polski.

Białostocka drużyna sięgnęła po to trofeum na szczeblu województwa, wygrywając w decydującym meczu na wyjeździe z AZS PWSiP Łomża 4:1. To prestiżowe i cenne zwycięstwo, bo nasza drużyna pokonała nie tylko derbowego rywala, ale i głównego konkurenta do wygrania grupy północnej I ligi. Na sukces w Łomży zapracowały Daria Kisiel, Kamila Gryko i Julia Jackowska.

Czytaj także: Pożar Notre Dame. Bernadeta Krynicka: "Takie skutki przynosi chora laicyzacja". Burza po wpisie posłanki PiS [ZDJĘCIA, WIDEO]

W rozgrywkach centralnych drużyna Optima Polska Dojlidy zagrała w turnieju półfinałowym w Radomiu, gdzie jej rywalkami były miejscowa Broń i Lewart Lubartów. Nasze reprezentantki nie dały najmniejszych szans drugoligowym przeciwniczkom, wygrywając oba spotkania po 4:0 i pewnie awansując do zawodów finałowych. W porównaniu do spotkania z Łomżą Darię Kisiel zastąpiła Michalina Górska.

Finały odbędą się 19 maja, a klub Optima Polska Dojlidy Białystok czyni starania o organizację turnieju.

- Z pewnością byłaby to ciekawa impreza, w której nasze tenisistki mógłby się sprawdzić na tle przeciwniczek z ekstraklasy. Dotychczasową postawą w lidze i Pucharze Polski drużyna Optima Polska Dojlidy na taka nagrodę z pewnością zasłużyła - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

Polecamy również:

Podlaska Straż Graniczna prowadzi nabór do służby. Zarobki: 3250 złotych na rękę

Gwałt na ul. Wyszyńskiego. Sąd skazał sprawcę na 8 lat więzienia

Rowery elektryczne w systemie BiKeR? Taki pomysł ma radny Henryk Dębowski