Jagiellonia Białystok po raz pierwszy zagra na Stadionie Narodowym. Stowarzyszenie Dzieci Białegostoku organizuje wielki wyjazd do Warszawy

i

Autor: Ultras Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok po raz pierwszy zagra na Stadionie Narodowym. Stowarzyszenie "Dzieci Białegostoku" organizuje wielki wyjazd do Warszawy

Jagiellonia Białystok zagra na Stadionie Narodowym. Kibice organizują wielki wyjazd do Warszawy

2019-04-11 10:31

Takiego przedsięwzięcia w historii białostockiego klubu jeszcze nie było. Na wielki finał Pucharu Polski w Warszawie może pojechać nawet 10 tysięcy kibiców Jagiellonii Białystok. Finał już 2 maja.

Jagiellonia Białystok po raz trzeci w swojej historii zagra w finale Pucharu Polski, ale po raz pierwszy na Stadionie Narodowym. Białostocki zespół zmierzy się ze Lechia Gdańsk. Jagiellonii Białystok już raz zdobyła to trofeum - w sezonie 2009/2010. Kibice liczą, że uda się powtórzyć ten wyczyn.

Stowarzyszenie Kibiców Jagiellonii Białystok „Dzieci Białegostoku" organizuje wielki wyjazd na finał w Warszawie. Do ustalenia jest jeszcze wiele rzeczy, ale już teraz znamy kilka konkretów. Do dyspozycji kibiców Jagiellonii będzie około 10 tys. biletów. Przygotowanych będzie 6 - 8 specjalnych pociągów. Najważniejsze: zapisy będą trwały tylko do 23 kwietnia, ponieważ jest to ostateczny termin przesyłani danych na bilety do PZPN.

- Wszystkie wejściówki będą imienne. Zapisy będą odbywały się w 5 punktach w Białymstoku. W innych miejscowościach również prowadzone będą wewnętrzne zapisy - czytamy na oficjalnym fanpage'u stowarzyszenia. - Apelujemy by zapisywać się jak największymi grupami, co ułatwi późniejszy odbiór wejściówek na mecz. Dogadujcie się ze znajomymi by zapisać się jak najszybciej i w jednym tym samym punkcie, dzięki czemu razem będziecie mogli podróżować tym samym pociągiem.

Mówią Adam Tołoczko i Przemysław Tesarek ze Stowarzyszenia:

Po wykorzystaniu miejsc w pociągach, reszta wejściówek na mecz trafi do wolnej sprzedaży wśród kibiców Jagiellonii. Do każdego biletu na mecz doliczonych będzie 10 złotych na konkretną finałową oprawę.

Organizatorem wyjazdu jest Stowarzyszenie Kibiców Jagiellonii Białystok „Dzieci Białegostoku". Więcej informacji na temat wyjazdu na finałowy mecz na Stadionie Narodowym znajdziecie tutaj http://www.2majaga.pl/