Emilia Korolczuk urodziła Laurę. Fani serialu Rolnicy. Podlasie prześcigają się w gratulacjach!

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz/Super Express Emilia Korolczuk urodziła Laurę. Fani serialu "Rolnicy. Podlasie" prześcigają się w gratulacjach!

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk została mamą! Dumny ojciec trzyma Laurę na rękach! [FOTO]

2021-05-31 14:11

Cudowna wiadomość dla fanów Emilii Korolczuk i widzów serialu Rolnicy. Podlasie. 35-letnia Emilka z Laszek została mamą! Jej nowonarodzona córeczka ma na imię Laura. Imię dla dziewczynki wybrał jej ojciec – Karol. Ta wspaniała wiadomość o narodzinach pierwszego dziecka Emilki pojawiła się w sobotę wieczorem. Gratulacje dla Emilki złożyło już kilka tysięcy osób. W poniedziałek Emilka pokazała zdjęcie swojego ukochanego, który trzyma w rękach ich wspólne dziecko.

"Dużo zdrówka dla mamy i córeczki", "Oby wyrosła na taką dzielną i zaradną kobietę jak Pani!", "Jaka piękna księżniczka, życzę Wam dużo zdrówka i Bożej Opieki na całe życie." Fani przesympatycznej gwiazdy serialu "Rolnicy. Podlasie" zasypują Emilię Korolczuk gratulacjami z powodu narodzin jej pierwszego dziecka. - Nowa ranczerka na Ranczu Laszki - napisała w internecie Emilka Korolczuk prezentuje swój pierwszy w życiu selfik z córeczką. Zgodnie z tym, co napisała Emilka na swoim fanpage'u, dziewczynka jest już w domu. 35-latka udostępniła zdjęcie na którym widać jej partnera Karola, który trzyma na rękach piękną dziewczynkę.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Kruszynka ma na imię Laura. Wpis o narodzinach pojawił się w sobotę 29 maja wieczorem. Dziewczynka urodziła się kilka dni przed czasem, bo planowany termin porodu był wyznaczony na 3 czerwca. Laura to owoc miłości Emilii Korolczuk oraz jej partnera Karola (35 l.). Znają się od dziecka. – Chodziliśmy do jednej szkoły, graliśmy w piłkę. Potem na wiele lat nasze drogi się rozeszły, każde z nas miało swoje życie. Karol pracował w budowlance, jeździł po całej Polsce, był za granicą. Odnalazł mnie dzięki serialowi – opowiadała nam w jednym z wywiadów Emilka. 

Emilia Korolczuk to gwiazda serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Widzowie ją kochają! Emilka z miejsca zdobyła serca i sympatię widzów, którzy pokochali ją za miłość do zwierząt i skromność. Emilka mieszka w Laszkach koło Zabłudowa razem ze swoim partnerem Karolem oraz babcią Heleną, gdzie prowadzi Ranczo Laszki. Kobieta ma 16-hektarowe gospodarstwo i ponad setkę zwierząt. Teraz obowiązki w Laszkach w całości przejmie partner Emilii. 35-latka przez najbliższe dni będzie regenerować siły po porodzie i opiekować się malutką Laurą. Obecnie na kanale Fokus TV trwa emisja trzeciego sezonu serialu "Rolnicy. Podlasie". Nowe odcinki, w których również możemy oglądać Emilkę, są emitowane w każdą niedzielę o godz. 20. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie chodził do dentysty. Dlaczego? W ostatnim odcinku podał powód

Zobacz zdjęcia: Emilia Korolczuk - gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie"