Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie chodził do dentysty. Teraz zdradził powód

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie chodził do dentysty. Teraz zdradził powód

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie chodził do dentysty. Dlaczego? W ostatnim odcinku podał powód

2021-05-31 9:15

W ostatnią niedzielę odbyła się emisja 12 odcinka serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Nie brakowało ciekawych wątków. Jeden z nich dotyczył Andrzeja z Plutycz, który po wielu latach w końcu postanowił zrobić porządek ze swoim uzębieniem. Do dentysty pojechał razem ze swoim bratem Jarkiem. Jak przebiegła wizyta u stomatologa? "Andrzej nie jest przypadkiem beznadziejnym" - powiedziała pani stomatolog.

Andrzej Onopiuk z Plutycz zdecydował się na wizytę u stomatologa. Pierwszą od dawna wizytę Andrzeja u dentysty zrelacjonowała telewizja Fokus TV w ostatnim odcinku "Rolnicy. Podlasie". Przystojny 38-latek zdradził, że ostatni raz był u dentysty w ósmej klasie szkoły podstawowej. Dlaczego Andrzej tak długo nie chodził do dentysty? Wyjaśnił, że nie było to związane z żadną traumą z dzieciństwa. Problemem była komunikacja i duża odległość do najbliższego gabinetu stomatologicznego. - U nas we wsi nie ma autobusu. a samemu nie chce się jeździć - wyjaśnił Andrzej. Pani stomatolog stwierdziła, że 13 korzeni jest do usunięcia. Pochwaliła, że wszystkie "ósemki" są w dobrym stanie. - Andrzej nie jest przypadkiem beznadziejnym. Na pewno sobie poradzimy - zapewniła stomatolog. Leczenie zębów ma potrwać 3 miesiące. Andrzej Onopiuk wyznał niedawno, że na powodzenie u kobiet raczej nie może narzekać. Zdradził nawet dokładną liczbę niewiast, które starają się o jego serce. Czytaj też: Emilia Korolczuk urodziła Laurę. Fani serialu "Rolnicy. Podlasie" prześcigają się w gratulacjach!

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Obecnie w telewizji Fokus TV trwa emisja trzeciego sezonu serialu "Rolnicy. Podlasie". Program cieszy się ogromną popularnością. "Rolnicy. Podlasie" pokazują jak wygląda życie na wsi, na czym polega praca rolnika i związane z tym obowiązki. W serialu możemy oglądać m.in. Gienka i Andrzeja z Plutycz, Emilię Korolczuk z Laszek, Tomka i Monikę z Pokaniewa, Jarka i Agnieszkę z Bronowa i Maćka z Kundzicz. Serial jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20:00 na Fokus TV.

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Cała prawda o Andrzeju z Plutycz. Kim jest gwiazda serialu?