Lowlanders Białystok

i

Autor: Łukasz Stepaniuk Lowlanders Białystok

Futbol Amerykański: Mistrzowie pokonani !!!

2019-03-24 15:57

Zawodnicy Lowlanders Białystok od porażki rozpoczęli sezon 2019/2020. Przeciwnik zacny, więc przegrana aż tak nie boli. Ludzi z Nizin pokonały na własnym boisku wrocławskie Pantery. Wyjazdowe spotkanie zakończyło się wynikiem 45:6

Lowlandersi jeszcze przed potyczką zwracali uwagę, że choć są dobrze przygotowani do sezonu, to jeszcze wiele jest do zrobienia. Mistrzostwo jakie udało się białostockiej drużynie zdobyć 21 lipca 2018 sportowcy osiągnęli właśnie z Panthers Wrocław. Potyczka tego dnia zakończyła się jednopunktowym zwycięstwem Lowlandersów. Polish Bowl XIII po raz pierwszy w historii do Białegostoku. 

Czytaj także: Justyna Żak z Białegostoku w Big Brother. Ma 26 lat i jest weganką [ZDJĘCIA]

Sobotnie starcie było potyczką na szczycie Ligi Futbolu Amerykańskiego. Zmierzyły się ze sobą mistrz i wicemistrz Polski. Tym razem lepszym okazał się srebrny medalista. Lowlandersi już na starcie wiedzieli , że nie będzie łatwo gdyż w składzie żółto-czarnych zabrakło Mikołaja Pawlaczyka, Tomasza Żukowskiego i Grzegorza Mantura. 

Czytaj także: Ul. Żeromskiego. 21-latek potrącił pieszego na przejściu. 54-latek został zabrany do szpitala [ZDJĘCIA]

Ludzie z Nizin nieprędko uraczą swoich kibiców meczem na własnym boisku już za tydzień Lowlandersi jadą na spotkanie z Rhinos Wyszków. W Białymstoku będziemy podziwiać naszych futbolistów 6 kwietnia. Zmierzą się wtedy z Tychami Falcons.

TO WIDEO: Pogrzeb Jerzego Kalibabki