Gdzie można być zatrzymanym?. Tajemnicza policjantka z Białegostoku zdobyła serca internautów. Kim jest? [ZDJĘCIA]

i

Autor: Policja Podlaska Za maską kryje się oficer prasowa KMP w Białymstoku, st. sierżant Izabela Kłosowska.

"Gdzie można być zatrzymanym?". Tajemnicza policjantka z Białegostoku zdobyła serca internautów. Kim jest? [ZDJĘCIA]

2021-01-14 14:59

"Od takiej policjantki mógłbym dostać mandat", "drugi raz w życiu takie oczy widzę" - internauci oszaleli na punkcie tajemniczej policjantki, której zdjęcie pojawiło się na oficjalnym profilu polskiej policji. Okazuje się, że za maską kryje się starszy sierżant Izabela Kłosowska, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. W tym artykule znajdziesz więcej zdjęć pięknej policjantki.

Tajemnicza policjantka z Białegostoku stała się gwiazdą internetu. Jej zdjęcie pojawiło się na oficjalnym profil polskiej policji, który śledzi w internecie ponad 370 tys. ludzi. Na opublikowanej fotografii widać policjantkę w czarnej maseczce zakrywającej nos i usta, w kapturze na głowie, w zimowej scenerii. Widać tylko brązowe, podkreślone czarną kredką oczy.

Policjantka z miejsca zdobyła serca internautów. Fotografia doczekała się blisko 3,5 tys. reakcji i 600 komentarzy. Mężczyźni rozpływają się nad jej hipnotyzującym spojrzeniem. Jej urodę doceniają także kobiety.

- Od takiej policjantki mógłbym dostać mandat - napisał Mateusz.

Jakbym zobaczył taką policjantkę z pięknymi oczami, to na bank wale w drzewo - napisał Dawid.

Drugi raz w życiu takie oczy widzę - zachwyca się Wojciech.

Gdzie można być zatrzymanym? - podsumował Bohdan.

- Piękna pani policjantka - napisała Agnieszka.

Poniżej znajdziecie więcej zdjęć pięknej policjantki z Białegostoku.

Okazuje się, że za maseczką kryje się starszy sierżant Izabela Kłosowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Jest policjantką, ale także miłośniczką sportu. Od 11 lat trenuje kolarstwo. Swoją przygodę z rowerem zaczęła w białostockim uczniowskim klubie sportowym. Trenowała kolarstwo szosowe, górskie i przełajowe. Rozmawialiśmy z nią przy okazji tego artykułu: Izabela Kłosowska wyróżniona przez Komendanta Głównego Policji. "Sport w moim życiu był od zawsze" [ZDJĘCIA]

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

- Sport w moim życiu był od zawsze - zdradziła nam 27-letnia policjantka z Białegostoku. - Początkowo było to narciarstwo biegowe, natomiast od 2008 roku przesiadłam się na rower i tak kręcę do dziś.

Czytaj też: Piękna Karolina z Białegostoku jest nadal ścigana listem gończym

Na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów i wyróżnień sportowych m.in.: Mistrzostwo Polski Policji MTB, Mistrzostwo Polski Policjantów w Kolarstwie Szosowym w jeździe indywidualnej na czas. Starszy sierżant Kłosowska jest górską wicemistrzynią Polski Policji w kolarstwie szosowych i brązową medalistką Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym. We wrześniu 2019 roku, wywalczyła bardzo wysokie V miejsce na Policyjnych Mistrzostwach Świata w Mediolanie.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Piękne policjantki z woj. podlaskiego!

101 lat Jagiellonii Białystok - kibice zorganizowali „racowisko”