Grajewo. Krótko, DOSADNIE i na temat! Uczniowie nakręcili FILM o bezpieczeństwie w Internecie

2020-06-02 22:46 TEM
Uczniowie z Grajewa nakręcili film o niebezpieczeństwach w cyberprzestrzeni
Autor: Policja Grajewo / Uczniowie ZS Nr 2 w Grajewie

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie (woj. podlaskie) zostali laureatami konkursu na krótki spot filmowy promujący bezpieczeństwo w Internecie. Uczniom w atrakcyjnej, nowoczesnej formie udało się przedstawić niebezpieczeństwa, jakie czyhają na użytkowników sieci oraz rady, jak skutecznie się przed nimi bronić.

Organizatorem konkursu profilaktycznego pod nazwą ,,Bezpiecznie w Internecie” był komendant powiatowy policji w Grajewie, zaś fundatorem nagród grajewski starosta. Zadaniem uczestników było przygotowanie krótkiego filmu promującego bezpieczne zachowania w cyberprzestrzeni. Najlepiej z tego zadania wywiązali się uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie.

Przeczytaj także: Mońki. Kobieta straciła 5 tys. zł! Patrzyła, jak z jej konta bankowego ZNIKAJĄ pieniądze. Zaczęło się od SMS-a

– Jesteśmy coraz aktywniejsi w Internecie, co niesie za sobą wiele zagrożeń. Autorzy spotu filmowego w jasny sposób zaprezentowali kilka zasad bezpieczeństwa, jakich powinniśmy przestrzegać w cyberprzestrzeni – uzasadniają swój wybór organizatorzy konkursu.

Uczniowie z Grajewa nakręcili film o bezpieczeństwie w Internecie - wygrali policyjny konkurs

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Gratulujemy!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj!