Groźny wypadek na DK 63 w Podlaskiem. Kierowca seata trafił do szpitala

i

Autor: KPP Kolno Groźny wypadek na DK 63 w Podlaskiem. Kierowca seata trafił do szpitala

Groźny wypadek na DK 63 w Podlaskiem. Kierowca seata trafił do szpitala

2021-03-05 7:29

Policjanci z Kolna (woj. podlaskie) ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek rano na drodze krajowej nr 63. Doszło tam do zderzenia busa z osobówką. Co najmniej jedna osoba została ranna. Na miejscu wciąż pracują służby medyczne. Policjanci informują, że DK 63 jest zablokowana. Wyznaczono objazdy przez Stawiski lub Nowogród.

Do tego poważnego wypadku doszło w piątek na DK 63 między Łomżą, a Kolnem. Przed godz. 6 rano na wysokości miejscowości Mały Płock samochód osobowy zderzył się z busem. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że seat otarł się o ciężarówkę przewożącą kombajn, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z fordem - informują policjanci z zespołu prasowego KWP w Białymstoku.  Do szpitala trafił kierowca seata. Wiadomo, że był trzeźwy. Na miejscu wciąż pracują służby medyczne. Niewykluczone, że jeszcze ktoś trafi do szpitala.

Droga jest zablokowana. Objazdy przez Stawiski lub przez Nowogród. Dyżurny GDDKiA w Białymstoku przekazał nam, że utrudnienia mogą potrwać 3 godziny.

Czytaj też: Funkcjonariusz Straży Granicznej potrącony na blokadzie. Jeden z oskarżonych mężczyzn nie żyje. Drugi choruje

Tir zmiażdżył Marka i jego 10-letniego syna. Wypadek Strzelce Małe.