Jack Sparrow Restaurant & Pub

i

Autor: ESKA Białystok Jack Sparrow Restaurant & Pub

Jack Sparrow Restaurant & Pub na sprzedaż. Za ile? Cena oszałamia [WIDEO]

2019-04-04 19:30

Lokal, którego właścicielem jest syn Zenka Martyniuka, jest wart naprawdę dużo. Daniel poinformował, że sprzedaje restaurację za ponad milion złotych.

Zobacz wideo:

O tym, że Jack Sparrow Restaurant & Pub jest na sprzedaż, wiadomo było od dawna. Lokal należący do syna Zenka Martyniuka od początku swojego istnienia cieszył się sporą popularnością. Świetna lokalizacja, grono stałych klientów - nic dziwnego, że cena za restaurację jest tak duża.

Czytaj także: Mural Zenka Martyniuka w Białymstoku. Projektant malował wcześniej murale z wizerunkiem Jana Pawła II i Lecha Wałęsy

Na początku tego roku restauracja została zamknięta i wystawiona na sprzedaż. Cena za lokal nie była do tej pory oficjalnie znana, ale wczoraj Daniel za pośrednictwem Instagrama zdradził, ile jego restauracja jest warta. Cena zwala z nóg.

Jack Sparrow Restaurant & Pub jest na sprzedaż za 1 milion 200 tys. złotych. Cena wkrótce może być jeszcze wyższa.

- Ta cena i sprzedaż pubu trwa jeszcze przez tydzień czasu. Także za tydzień w środę to już nie będzie obowiązywać - poinformował Daniel.

Jack Sparrow Restaurant & Pub został hucznie otwarty we wrześniu 2017 roku. Mieści się przy ul. Sienkiewicza 1. Lokal wyróżniał się stylem kolonialnym. Co jakiś czas organizowano karaoke, można też było obejrzeć mecz. A co tam można było zjeść? Oto fragment opisu pochodzący z oficjalnej strony restauracji:

Czytaj także: Jack Sparrow Restaurant & Pub został zamknięty? Lokal od kilku dni jest nieczynny

"W bogatej ofercie posiadamy wiele specjałów serwowanych w różnych zakątkach świata a zwłaszcza w terenach nadmorskich. Nie brakuje u nas oczywiście dań pochodzących z naszej rodzimej polskiej i lokalnej podlaskiej kuchni. Tylko u nas poczujesz moc pirackiej wyprawy, gdy skosztujesz najlepszej ryby i owoców morza w Białymstoku."