Jack Sparrow Restaurant & Pub zamknięty? Lokal od kilku dni jest nieczynny

i

Autor: ESKA INFO Białystok Jack Sparrow Restaurant & Pub zamknięty? Lokal od kilku dni jest nieczynny

Jack Sparrow Restaurant & Pub został zamknięty? Lokal od kilku dni jest nieczynny

2019-01-31 16:28

Wiele wskazuje na to, że po ponad roku od otwarcia lokalu przy ul. Sienkiewicza, Jack Sparrow Restaurant & Pub znika z kulinarnej mapy Białegostoku. Właścicielem restauracji jest Daniel M., syn króla disco polo, którego zna cała Polska.

Od kilku dni na drzwiach do restauracji Jack Sparrow Restaurant & Pub wisi kartka informująca, że lokal jest nieczynny. Próbowaliśmy dodzwonić się do restauracji, ale bezskutecznie. Jack Sparrow Restaurant & Pub zniknął też z Facebooka.

Czytaj także: Daniel M. zatrzymany przez policję. Nie wpuścił żony do domu? Miał narkotyki

Jak ustalili reporterzy fakt24.pl, białostocka restauracja należąca do syna króla disco polo została zamknięta. Dziennikarze dotarli do osób, które pracowały w lokalu należącym do Daniela M.

- Jako właściciel miał dostęp do firmowej karty kredytowej i wszędzie nią płacił. Nie było pieniędzy na faktury, wypłaty i trzeba było zamknąć biznes - w rozmowie z fakt24.pl mówi były pracownik restauracji.

Matka Daniela M. powiedziała dziennikarzom portalu, że Lokal jest zamknięty, bo trwa remanent. A było to 29 stycznia. W czwartek 31 stycznia lokal nadal był zamknięty.

Czytaj także: Daniel M. wydał oświadczenie. Zdradza kulisy małżeństwa z Eweliną

Jack Sparrow Restaurant & Pub został hucznie otwarty we wrześniu 2017 roku. Lokal cieszył się sporą popularnością w Białymstoku.

O synu znanego muzyka disco polo zrobiło się głośno po tym, jak policja w jego mieszkaniu w Wasilkowie znalazła marihuanę. Podobno miało tam też dojść do awantury Daniela z jego żoną. Pisały o tym media w całej Polsce.

Czytaj także: Daniel M. obraża białostocką policję. "Pozdrawiam policję z Białegostoku, to nie jest policja, to są milicjanci" [WIDEO]